سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۱۷ - شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

امام جمعه شهرضا:

خبر| افرادی که دارای مسئولیت های مهم بودند باید بگویند برای مردم چه کردند؟

بعضی از جریانات سیاسی وعناصر فرصت طلب ؛ می خواهند سواستفاده کنند ، تا اهداف پلید خودشان را در این شرایط به وجود آمده پیاده بکنند.

به گزارش شهرضانیوز صبح امروز شنبه نعمت الله صالح با انتقاد ازجریان هایی که باعث تخریب چهره مطالبه گری مردم را به دنبال دارد گفت :
در ماه ها و هفته های اخیرکه فشارهای اقتصادی دو چندان شده و این نگرانی های اقتصادی ساعت به ساعت رشد می کند ؛ بعضی از جریانات سیاسی وعناصر فرصت طلب ؛ می خواهند سواستفاده کنند ، تا اهداف پلید خودشان را در این شرایط به وجود آمده پیاده بکنند.

امام جمعه ی شهرضا با توصیف احوال بعضی از افراد معلوم الحال که دست به تحریر ونامه نگاری می زنند و شرایط به وجود امده را راع اجرای اهداف پلید خود میدانند گفت :
کسانی که دست به نامه نگاری می زنند باید بیایند پای میز محاکمه. اینها افرادی هستند که دارای مسئولیت مهم بودند ؛ باید بگویند برای مردم چه کردند؟

رئیس ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر با توصیف جریانات انحرافی که درزمان امام (ره) به وجود می آمد خاطرنشان کرد :
این حرکات که ازاین افراد سر میزند تازگی ندارد.درزمان امام خمینی (معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران)(ره)همین جریانات بود ودر آینده هم از این دست موارد بسیار داریم.در این نامه نگاری هاهم اهدافی دارند.
این نامه ها میخواهد وضعیت موجود را بد نشان دهد و بین مردم اختلاف و تفرقه بیندازد تا مردم را مقابل رهبری قرار بدهند.

نعمت الله صالح وجود فتنه های ۷۸-۸۸-۹۶-۹۸ را نمونه ایی از تخریب های دشمن خارجی و داخلی خواند و گفت :
فتنه های ۷۸-۸۸-۹۶-۹۸ می خواست مردم و بدنه اصلی انقلاب را به حکومت و رهبری بد بین کند :
سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی دربین مردم و فرار مسئولیت هایی که به روش انها بوده و ایجاد یک راه انحرافی – تحت عنوان مطالبات مردمی از فعالیت های این دست افراد است.
این جریانات تا انتخابات ریاست جمهوری سال اینده ادامه دارد/ چرا که مردم را می خواهند نسبت به سرنوشت کشور خود بی اهمیت نشان دهند تا مردم در انتخابات شرکت نکنند. این مشکلاتی هم که به وجود امده همه اش بخاطر کارهای اشتباه و مدیریت های نامناسب و چشم دوختن به شیطان بزرگ است.

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.