سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۸ - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹

مسئول اجرایی جشن های مردمی زیر سایه خورشید در شهرضا:

خبر| کاروان زیر سایه خورشید به شهرضا وارد شد.

شهرضا نیوز- محمد مهدی شفیعی گفت: کاروان خادمین اعزام آستان قدس رضوی تحت عنوان برنامه زیر سایه خورشید در روز ۷ تیرماه ۱۳۹۹ به شهرضا وارد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز مسئول اجرایی جشن های مردمی زیر سایه خورشید در شهرضا گفت: مراسم استقبال از کاروان خادمین اعزامی آستان قدس رضوی تحت عنوان برنامه زیر سایه خورشید روز ۷ تیرماه ۱۳۹۹ در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) با حضور پرشکوه مردم و مسئولین و خادمیاران رضوی در شهرضا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

محمد مهدی شفیعی افزود: این کاروان بعد از زیارت قبور شهدا و امامزاده شاهرضا(ع) با مدافعان سلامت در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) دیدار و تجلیل به عمل آوردند.

مسئول اجرایی جشن های مردمی زیر سایه خورشید در شهرضا خاطر نشان کرد: خادمین اعزامی آستان قدس رضوی ادامه برنامه خود را با حضور در منزل شهید مدافع حرم محمد مرادی و پس از آن با حاج شیخ نعمت الله جعفری دیدار و این برنامه را در جشن مردمی دهه کرامت محله سروستان به اتمام رساندند.

محمد مهدی شفیعی در پایان گفت:از تمامی افراد و کسانی که ما را در این برنامه یاری رساندند کمال تشکر را دارم و از خداوند منان توفیق خدمت برای ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را خواستارم.

 

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.