سرویس: فرهنگی ۱۲:۳۵ - یکشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۹

خبر| اهدای جوایز مسابقه قرآنی ترنم وحی

شهرضانیوز-مراسم تقدیر و اهدای جوایز شرکت کنندگان شهرستان شهرضا در مسابقه استانی «ترنم وحی» روز سه شنبه ۳ تیر ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، جمعی از اولیاء و دانش آموزان و شرکت کنندگان در مسابقه استانی «ترنم وحی» شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش شهرضانیوز، صبح امروز در این مراسم که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه( سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت برگزار گردید، حجه الاسلام جعفری پیرامون نماز و آداب آن مطالبی را مطرح نمود و با اشاره بر آیه شریفه « الا بذکر الله تطمئن القلوب» افزود: نماز بهترین عامل برای آرامش انسان و جلوگیری از فحشا و منکرات است.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با اشاره به این که برنامه ریزی و آینده نگری در امور دنیوی لازمه موفقیت انسان در زندگی است، افزود در کنار اهمیّت دادن به مسائل دنیوی باید از آمادگی لازم برای حضور پربار در پیشگاه حضرت حق برخوردار باشیم.

وی با اشاره به آیه شریفه« إن الصلوه تنهی عن الفحشاء و المنکر» افزود نمازی انسان را به اوج بندگی می رساند و او را از فحشاء و منکرات نهی می کند.

در ادامه این جلسه از شرکت کنندگان برتر در مسابقه استانی «ترنم وحی» تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکراست بر اساس فرمایشات حجه الاسلام قرائتی مبنی بر ارتباط داشتن و ارتباط دادن دانش آموزان در ماه مبارک رمضان با قرآن این مسابقه «صوتی تصویری در سطح مناطق استان اصفهان به پیشنهاد دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شهرضا و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و دارالقرآن الکریم شهرستان با شرکت ۱۴۰۰ نفر از دانش آموزان برگزار گردید.

 

خبرنگار: مهدی نوروزی

 

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.