سرویس: اقتصادی ۰۹:۴۹ - شنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۹

در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛

خبر| شورای شهر شهرضا از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطالبه گری کردند

شهرضانیوز-در برنامه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛ سه درخواست به پیشنهادکمیسیون حقوقی،فرهنگی و اجتماعی از سوی شورای اسلامی شهر شهرضا،جهت تخصیص اعتبارات لازم و پیگیری های دولتی، از ایشان به صورت مکتوب صورت گرفت.

به گزارش شهرضانیوز، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهرضا به همراه شهردار شهرضا، مطالبات قانونی و توسعه گری خود را از رئیس برنامه و بودجه کشور درخواست کردند.

محمد رضا الهیان با جمع بندی از کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا که بر پایه ی نظرات مردمی و نخبگان حقوقی و فرهنگی جامعه شکل گرفته بود، این مطالبات را در سه بعد خواند و گفت: مطالباتی که شورا و شهردار شهرضا از این دیدار داشتند بر سه محور است:

۱٫تاکید بر عبورخط آزادراه اصفهان-شیراز، ازمجاورت شهر شهرضا، با کمترین فاصله و بیشترین راه دسترسی شهروندان شهرهای شهرضا، منظریه و روستاها به آزادراه.

۲-درخواست قرارگرفتن موضوع ریل گذاری خط قطار سریع السیر(مترو) از اصفهان و بهارستان به شهر شهرضا و تخصیص اعتبارات لازم به طرح به عنوان طرح های ملی.

۳-در برنامه قرار گرفتن موضوع ارتقاء سیاسی شهرستان شهرضا درتقسیمات کشوری، از دارا بودن فرمانداری به فرمانداری ویژه، چرا که این شهرستان با شهرستان های مجاور، اکنون حدود ده شهر و بیش از یکصدروستا را برخوردار بوده و برای کوچکترین امورات اداری، آموزشی، درمانی ،خدماتی و امورات شهری و حقوقی به مرکز استان وابسته بوده و چه بسیار باعث ایجاد آزار و اذیت شهروندان میشود.

عضو شورای اسلامی شهرضا در پایان با اشاره به صحبت های محمد باقر نوبخت گفت: شایان ذکراست آقای نوبخت آرزوکرد ان شاءالله در پایان سال، از بارگاه امامزاده شاهرضا، ازمسیر آزاد راه به زیارت برادرش شاهچراغ خواهیم رفت.

امید است درخواست های مسئولین شهرستان، ازجمله اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محترم شهرضا، باحمایت جناب آقای دکتر رضایی، استاندار محترم و سرکارخانم محمودی-نماینده شهرستان، درسریع ترین زمان ممکن، محقق گردد.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.