سرویس: اجتماعی ۱۹:۳۹ - جمعه ۰۶ تیر ۱۳۹۹

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛

خبر| ۶۰۰میلیارد ریال بودجه برای جاده اصفهان-شهرضا/ دولت تمام حقوق مردم را پرداخت کرده است

شهرضانیوز- محمد باقر نوبخت، در بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح میدان بسیج شهرضا، از اختصاص ۶۰۰میلیارد ریال بودجه تا جمعه آتی برای۶ بانده کردن مسیر اصفهان-شهرضا خبر داد.

به گزارش شهرضانیوزمحمد باقر نوبخت ظهر امروز، جمعه در ابتدای ورود به شهرضا از پروژه تقاطع غیر همسطح میدان بسیج شهرضا بازدید کرد و در آنجا به تشریح اهمیت این تقاطع غیر همسطع که ریز پروژه می باشد اما گره های بزرگی را رفع می کند، پرداخت.
این تقاطع که به نام سردار شهید سلیمانی نامگذاری شده است در جهت رفع نقاط حادثه خیز محل تقاطع بزرگراه اصفهان – شیراز و محورهای شهرضا – دهاقان و تسهیل تردد بین شهرهای شهرضا – دهاقان و شهرضا – مبارکه در حال احداث است.
این پروژه با پرداخت ۶۰میلیارد تومان در پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

در ادامه بازدید، رئیس سازمان برنامه و بودجه در روستای امامزاده شاه سید علی اکبر با اشاره به پروژه های ساخت مسکن روستایی گفت:
۵ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در کل کشور وجود دارد و من از همینجا از شما سپاسگذار هستم سپاس به شما، مردم حق شناس و فهیم و آنچه که شما را نمایاننده می کند، نماینده شما است و سرکار خانم محمودی به بدرستی با تمام محدودیت هایی که دولت داشت، خدمت کرد و آنچه که دولت باید در خدمت گزاری ادامه بدهد با زبان شفاف و صریح اعلام کرد.
سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن این توافق را همین امروز ظهر دارد که خانه ها و واحد های مسکونی که برای انسان های شریف که از نظر مالی در مذیقه هستند و نمی توانند خانه بسازند را داشته باشد.
من از مهندس مهدیان در خواست دارم که بخشی از این طرح که ۳۰۰۰واحد مسکونی از طریق بنیاد مسکن شروع می شود را، ان شاء الله در دیداری مجدد در کمتر از یک سال آینده در همین خانه ها شاهد باشیم و ان شاء الله ۱۰۰۰ واحد همین امروز عصر با کمیته امداد استارتش را می زنیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به دهه کرامت، ۴۰۰۰واحد مسکونی را هدیه دولت دانست و گفت: در این روز های خجسته دهه کرامت ما ۴۰۰۰ واحد مسکونی تقدیم می کنیم به انسان هایی شریف، که این به عنوان هدیه دولت می باشد.

محمد باقر نوبخت با بازدید از منطقه ایزد خواست که پروژه مسیر شیراز- اصفهان در آنجا در حال اجرا است گفت: تا پایان امسال ۲۲۴کیلومتر مسیر بین شیراز و اصفهان به سرانجام می رسد و شما عزیزان می توانید از این مسیر عبور کنید و سلام این برادر را به آن برادر یعنی حضرت شاهیچراغ برسانید. در این مسیر که در حال احداث می باشد و تاکنون ۴۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و ۱۶۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز دارد، حداقل دو ساعت که معادل ۱۳۰ کیلومتر، مسیر شما را کوتاه می کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مسیر اصفهان-شهرضا را یک ظرفیت مواصلاتی بزرگ که در امر تسهیل عبور و مرور نتایج بزرگی در پی خواهد داشت گفت: در مسیر اصفهان-شهرضا با صحبت های اولیه با استاندار اصفهان که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که این مسیر بزرگ بجای اینکه ۴ بانده باشد ظرفیت ۶ خطه شدن را دارد. یک مسیر قابل توسعه که تسهیل در عبور و مرور جنوب کشور را در پی خواهد داشت. و در این جلسه از اختصاص بودجه ۶۰۰ میلیارد ریالی برای ۶ خطه شدن جاده اصفهان – شهرضا خبر می دهیم. که از سهم دولت است و تا جمعه هفته آتی محقق می شود.

در پایان محمد باقر نوبخت تحریم های آمریکا را عاملی برای عدم خدمت رسانی به مردم خواند و گفت: شما شاهد هستید که ما در تحریم بزرگ هستیم. آمریکا برای اینکه ما به شما نتوانیم خدمت بکنیم، برای شما نتوانیم مسکن و جاده بسازیم دست به تحریم های بزرگ نفتی زد.
همه این برنامه ها این است که ما نتوانیم برای شما کار بکنیم. آمریکا چیزی را که الان می خواهد این است که ما نتوانیم حقوق سر ماه را بپردازیم. به کوری چشم آمریکا. حقوق تمام مردم را پرداخت کرده ایم.
من سوالی که از شما بزرگواران دارم این است که آیا شده است، دولت حقوق خودش را با تمام مزایا سر ماه پرداخت نکند؟ ما وظیفه داریم و از تمام طرح های عمرانی خود پشتیبانی می کنیم. آقای رئیس جمهور از من خواستند که هر جا می روید از انسان هایی که درآمدشان کم استغافل نشوید. ما اجازه نداریم که مشکلات دولت را بگوییم و ما آمده ایم تا مشکلات شما را رفع بکنیم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.