سرویس: اجتماعی ۱۳:۴۸ - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای شهرضا

خبر| رسانه های شهرضا در مقابله با ویروس کرونا پیشتاز هستند

شهرضانیوز _ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرضا گفت: در سه ماه اول شیوع بیماری کوید ۱۹، کمیته اطلاع رسانی شهرستان؛ توانسته ۳۵۰ مصاحبه و محتوای آموزشی و کلیپ مرتبط با کرونا تولید کند.

به گزارش شهرضانیوز، سعید طبیبیان با قدردانی از تلاش های بی وقفه رسانه های شهرضا خاطر نشان کرد: بنده و تمامی همکارانم از همه خبرنگاران و اصحاب رسانه که بدون مزد و منت، فداکارانه پای کار ایستادند و اتفاقات خوبی رقم زدند. خبرنگارانی که هم آگاهی های لازم را برای مقابله با این ویروس منحوس ارائه دادند و هم با اخبار مرتب و صادقانه خود، آرامش جامعه و مردم را تضمین کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا، با اشاره به حرکت های بزرگ و خلاقانه ای همچون رزمایش کمک مومنانه، رسانه را از ارکان اعتماد پراکنی در جامعه خواند و گفت: مردم ما به این نظام و حکومت و راه روشن آینده امیدوار هستند و این امید و اعتماد را رسانه ها به کل دنیا گسترش می دهند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای شهرضا، تعداد ۳۵۰ مصاحبه، خبر، محتوای آموزشی و گزارشات تصویری را نتیجه فعالیت های رسانه ها و اصحاب رسانه خواند و گفت: در سه ماه اول شیوع این ویروس در شهرضا، ۳۵۰ مصاحبه،خبر،کلیپ آموزشی، گزارشات صوتی و تصویری از رسانه های مجازی و نوشتاری انتشار پیدا کرد. خصوصا چهار مجموعه خبری سیناخبر، شهرضانیوز، شهرضای زیبا، شهرضاسلام و از مرکز فضای مجازی شهرضا که بیشترین فعالیت را در فضای مجازی داشتند، تشکر می کنیم.

سعید طبیبیان با اظهار نگرانی از گسترش موج دوم ویروس کوید ۱۹ از تمامی مردم خواست، نکات بهداشتی که منجر به ارتقای سلامت فردی و اجتماعی می شود رعایت کنند و از حضور افراد سالمند و دارای بیماری های خاص تا حد ممکن جلوگیری به عمل آید.

 

خبرنگار: زهرا شمس

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.