سرویس: فرهنگی ۱۸:۴۸ - شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

خبر|نتایج مسابقه قرآنی ” نوای ملکوت ” ویژه ماه مبارک رمضان اعلام شد.

فرهنگی- با معرفی ۲۹ تلاوت برتر، اسامی برندگان مسابقه قرآنی” نوای ملکوت” ویژه ماه مبارک رمضان اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رهایی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا با اعلام این خبر گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف […]

فرهنگی- با معرفی ۲۹ تلاوت برتر، اسامی برندگان مسابقه قرآنی” نوای ملکوت” ویژه ماه مبارک رمضان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رهایی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا با اعلام این خبر گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه، اقدام به برگزاری مسابقه تلاوت مجازی قرآن کریم ویژه کارکنان ادارات و نهادهای دولتی با عنوان «نوای ملکوت» در رشته های روانخوانی، ترتیل و قرائت تحقیق در ماه مبارک رمضان نمود که با استقبال نسبتاً خوبی در بین مخاطبان مواجه گردید.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا افزود: افراد شرکت کننده در این مسابقه تلاوت های خود را به صورت ویدئو با گوشی همراه ضبط و به پیام رسان واتساپ در فضای مجازی ارسال می کردند. سپس مرحله داوری و انتخاب نفرات برتر هر رشته انجام گرفت و کارنامه قرائت به همراه رتبه این افراد برایشان ارسال گردید.
رهایی، هدف از برگزاری این مسابقه قرآنی را ایجاد انس و الفت بیش از پیش کارکنان ادارات با قرآن و عترت و تقویت و توسعه فضای معنوی و قرآنی در جامعه در ماه مبارک رمضان و در ایامی که به علت طرح فاصله گذاری اجتماعی مساجد و کلاس های قرآنی در فضای حقیقی فعالیتی نداشتند، بیان کرد و گفت: به ۴ نفر در رشته قرائت تحقیق، ۱۰ نفر در رشته ترتیل و ۱۵ نفر در رشته روانخوانی کارت هدیه و تقدیرنامه ای با امضای فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان اهدا خواهد گردید.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.