سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۲۶ - سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹

خبر|دولتمردان از نفتکش های ارسالی به ونزوئلا درس بگیرند

شهرضانیوز-حاجی دلیگانی بیان اینکه امریکایی ها جرئت جسارت به کشتی ها ایرانی را نداشتند، خطر نشان کرد: دولت مردان باید این روش را یاد بگیرند، بایستند و در تمامی زمینه ها بدون مخفی کاری، حقوق ملت ایران را دنبال کنند.

به گزارش شهرضانیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه کسی برای مذاکره با امریکا به دل خود صابون نزند و چنین بحثی امکان ندارد، اظهار کرد: تا زمانی که روحیه، روش و نگاه امریکایی ها از موضع بالاست و از جایگاه استکباری و سلطه بر ملت ها و از جمله ملت ایران رفتار می کنند، مذاکره اتفاق نخواهد افتاد.

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تبادل زندانیان به معنای مذاکر بین ایران و امریکا نیست، این اتفاقات در کل دنیا توسط دولت ها رخ می دهد؛ این کار هیچ بحثی برای مذاکره ندارد.

وی افزود: راه ما باید راه شکست تحریم ها باشد؛ شروع این راه ارسال فرآورده های نفتی با پرچم جمهوری اسلامی ایران به ونزوئلا بود که امریکایی ها هیچ غلطی نتوانستد بکنند.

حاجی دلیگانی بیان اینکه امریکایی ها جرئت جسارت به کشتی ها ایرانی را نداشتند، خطر نشان کرد: دولت مردان باید این روش را یاد بگیرند، بایستند و در تمامی زمینه ها بدون مخفی کاری، حقوق ملت ایران را دنبال کنند.

وی اضافه کرد: ایران یک ملت با هویت فرهنگی و با پشتوانه تاریخی چند هزار ساله است و باید حق خود را از ظالمان پس بگیریم و اگر ما حرکت کنیم آن ها عقب نشینی می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.