سرویس: اجتماعی ۲۱:۰۶ - جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹

خبر|تحریم کنند، صدای ما بیشتر می رسد/تحریم های آمریکا خنده آور است

شهرضانیوز- شهید مجتبی امامی، یکی از شهدای منطقه جنوب استان اصفهان است که در یک عملیات گشت زنی به دست قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت می رسد.

به گزارش شهرضانیوز، عصر امروز فتح الله امامی پدر شهید مجتبی امامی در پاسخ به اعلام خبر تحریم ناجا توسط آمریکای تروریست، اظهار داشت: تحریم کنند. این تحریم ها برای ما درس های بزرگی و ایستادگی است. فرزندان ما به دنبال شهادت در راه امام حسین هستند. راه و اسم امام حسین را هم تحریم کردند. نه یک بار نه دو بار بلکه در هر زمان از تاریخ که معاندین مکتب امام حسین بر روی کار بودند، تحریم می کردند. اما این راه، روشن است .
وی در ادامه جوانان این مرز و بوم را از ظرفیت های این نظام خواند و گفت:
بهترین سلاح ما در مقابل این تحریم های ناحق، شناخت ظرفیت های جوانانمان است. مجتبی را ما الان شناختیم. سال ۸۴بود که در یک گشت زنی به شهادت رسید. درست شب عید بود و فردای روز عید همزمان با روز اربعین بود. مجتبی شب قبل از اینکه به گشت زنی برود، مراسمی برای روز اربعین تدارک دیده بود اما انگار خودش با صاحب روز اربعین قول و قرار هایی داشتند.

وی همچنین در خصوص نحوه شهادت فرزندش گفت: به جای یکی از دوستانش، برای شیفت و تاٌمین امنیت جاده رفته بود. پاسگاه رامشه که الان این پاسگاه را بنام مجتبی زده اند. خودش را برای گشت زنی آماده می کند که یکی از همکارانش می گوید بگذار یک چای بخوریم. مجتبی هم در جوابش می گوید: نمی توانیم . الان امنیت جاده و زنان و بچه ها و مردم در دستان ما است . خوردن یک لیوان چای غفلت است. در حین گشت زنی به ماشین مجتبی بیسیم می زنند که یک نیسان از ایست و بازرسی فرار می کند، در همین موقع راننده و سرنشینان نیسان با ماشین مجتبی که خود آن، راننده ماشین بود درگیر می شود، و بعد از تعقیب و گریز سر نشینان نیسان ماشین مجتبی را به رگبار می بندند. مجتبی من با اصابت گلوله ای در پشت سرش به شهادت می رسد. پسرم حقش شهادت بود.
فتح الله امامی امنیت دورن کشور را وظیفه نیروی انتظامی دانست و گفت: اگر نیروی انتظامی نبود آیا ما امنیت درونی داشتیم؟ چندین بار از من و مادر مجتبی پرسیده اند که آیا ناراحت نیستید ؟می گویم چرا. فرزند ما است اما اگر مجتبی نبود، همین قاچاقچیان ۵۰۰ کیلو تریاک و مواد مخدر را در جامعه پخش می کردند. چه جوانان عزیزی که الان در صحت و سلامت به سر می برند، دچار این مواد خانمان سوز می شدند. امثال مجتبی من زیاد هستند که امنیت ناموس و قوانین و مردم این مملکت هستند. اینهایی که تحریم می کنند، نابودی ما را می خواهند.می خواهند که ما از درون قانون و امنیت نداشته باشیم.
در پایان مادر شهید والا مقام مجتبی امامی با اشاره به راه فرزندش گفت:
سال ۶۴بود که ما در کرمانشاه ساکن بودیم. من در بیمارستان آخرین پسرم حجت را به دنیا آوردم. دو ساعت بعدش بیمارستان با یک موشک با خاک یکسان شد. خیلی از مادر ها در بیمارستان زیر آوار رفتند و خیلی بچه های تازه به دنیا آمده ،زیر آوار مردند.
من هم ناامید شدم گفتم حجت من هم به شهادت رسید، پیش خودم هم گفتم مجتبی هم در مدرسه کشته شده. دیگر رمقی نداشتم، ناامید از همه جا . اما خدا او را برایم به امانت گذاشت. این فرزندان امانت دست ما هستند، خدا تا زمانی که تعیین کرده مراقب آنها است و بعد از آن اگر لایق باشند سرباز راه خودش می کند. مجتبی همراه من بود، همراه مردم بود. این تقدیر مجتبی بود که خدا در راه خودش تو را ببرد. ما هم راضی هستیم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.