سرویس: اجتماعی ۱۹:۳۹ - پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

بیانیه| مجلس تأثیر گزار با نقش تأثیر گزار

شهرضانیوز-بیانیه جمعیت پیشرفت و عدالت شهرستان‌های شهرضا و دهاقان به مناسبت انتخاب شایسته ریاست مجلس

«باسمه تعالی»

حمد و سپاس خداوند متعال و درود بر پیامبر عظیم الشان اسلام و خاندان پاک و مطهرش و درود بر روان پاک شهدا و امام شهدا

🔸مجلس شورای اسلامی به عنوان قوه قانونگذار و ناظر بر اجرای قانون، نقش موثر و انکارناپذیری در تعیین سرنوشت کشور و رشد و تعالی آن در عرصه‌های مختلف دارد.

🔹 مجلس انقلابی و کارآمد که اولویت‌های واقعی کشور را به خوبی می‌شناسد و از مشکلات مردم به خوبی آگاه است و منافع کلان ملی را بر منافع شخصی، حزبی، گروهی و منطقه‌ای ترجیح می‌دهد و از نظرات متخصصان و صاحب نظران بهره می‌برد و سیاست‌های کلان کشور و منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه خویش قرار می‌دهد، یقینا قادر است تحولاتی بزرگ در راستای تعالی و پیشرفت کشور ایجاد نماید.

🔸حضور دکتر محمد باقر قالیباف، یار دیرین سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به عنوان چهره‌ای مومن، انقلابی، جهادی، مردمی و جوانگرا در راس اولین مجلس شورای اسلامی گام دوم انقلاب، نویدبخش تحولات اساسی، منطقی، علمی و عملی در راستای کارآمد سازی مجلس و بازگرداندن قوه مقننه به راس امور خواهد بود.

🔹 مجلس یازدهم به مدد الطاف الهی و با حضور اکثریت قاطع نمایندگان انقلابی و با ریاست دکتر قالیباف قادر است مشکلات عدیده کشور را کاهش دهد و برطرف نماید، تا بار دیگر مردم عزیز ایران اسلامی از موهبت تشکیل نهادی انقلابی بهره‌مند گردند.

🔸 بدین سبب جمعیت پیشرفت و عدالت شهرستان‌های شهرضا و دهاقان انتخاب شایسته دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و مردم عزیز شهرستان‌های شهرضا و دهاقان تبریک عرض می‌نماید و برای ایشان و دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون استدعا دارد.

منصور حداد

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت شهرستان‌های شهرضا و دهاقان

۸ خرداد ۱۳۹۹

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.