سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۴ - جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹

خبر|حرکت روز قدس خاموش شدنی نیست/ صهیونیست ها آخرین نفس های خود را می کشند

شهرضانیوز-امام جمعه موقت اصفهان گفت: نهضت جهانی اسلام نقشه های استکبار را نقشه بر آب کرده است؛ صهیونیست ها آخرین نفس های خود را می کشند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام محمد تقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه مسلمانان توجه به قدس داردد و این مسئله مهم را هیچ گاه فراموش نمی کنند، اظهار کرد: همه دنیا می دانند که اگر روز قدس راهیپمایی نمی کنیم به خاطر مسئله کروناست، مسئله روز قدس برای مسلمانان بیشتر از گذشته اهمیت دارد.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا راهیپمایی برگزار نمی شود اما محکوم کردن جنایت های اسرائیل، معامله غیرقانونی قرن و دفاع از مردم مظلوم فلسطین ادامه دارد.

وی افزود: فضای مجازی بستر بسیار مهمی است که باید از این بستر مهم برای روز جهانی قدس نهایت استفاده را کرد، حرکت روز قدس خاموش شدنی نیست.

حجت الاسلام رهبر با توضیح اینکه حضرت امام راحل(ره) فرمودند که روز قدس، روز اسلام است و تنها محدود به خاورمیانه نیست بلکه حرف جهان اسلام به شمار می رود، بیان کرد: جمعیت مسلمانان جهان بیش از یک میلیارد است که ان ها بر روی مسئله فلسطین و قدس حرف دارند.

وی اضافه کرد: برخی از خود فروخته ها مانند رژیم سعودی در مقابل با این جنایت ها سکوت می کنند، جهان اسلام از مردم فلسطین دفاع و جنایات معامله قرن را بر ملا می کنند.

امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: روز قدس امسال وضعیت ویژه ای دارد، استکبار جهانی، داعش را در خاورمیانه آورد که اسرئیل بزرگ را در منطقه ایجاد کند، اما خوشبختانه نقشه های آن ها با مقاومت و رشادت های مدافعان حرم نقش بر آب شد.

وی اضافه کرد: با این حرکت های جهادی بر نابود کرن داعش هشدار به اسرئیل است که آن ها در این منطقه دیگر جایی ندارند.

حجت الاسلام رهبر با بیان اینکه شهید سردار سلیمانی با جمع کردن مجاهدان نگذاشت که توطئه امریکایی-عبری- عبری به نتیجه برسد، خاطر نشان کرد: خون های شهدای مقاومت پایدار است و تا زمان حذف رژیم صهیونیستی از منطقه می جوشد.

وی اظهار کرد: نهضت جهانی اسلام نقشه های استکبار را نقشه بر آب کرده است؛ صهیونیست ها آخرین نفس های خود را می کشند و آروزی امت مسلمان نابودی این رژیم جنایتکار است.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.