سرویس: خواندنی ۲۰:۲۰ - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

خواندنی|نابودی اسرائیل خواسته ی جهانی است.

تفکر بسیجی و ولایت مداری بهترین صلاح برای مقابله با صهیونیست هااست.
اسرائیل مانند غده ی سرطانی است که علاوه بر خاور میانه برای کشور های دیگر نیز خطر افرین بوده است ونابودی آن خواسته ی همه ی جهانیان است.

تفکر بسیجی و ولایت مداری بهترین صلاح برای مقابله با صهیونیست ها است.
اسرائیل مانند غده ی سرطانی است که علاوه بر خاور میانه برای کشور های دیگر نیز خطر افرین بوده است ونابودی آن خواسته ی همه ی جهانیان است.

بی گمان انسجام اسلامی به ویژه در شرایط کنونی ضروروتی انکار ناپذیر در جهان اسلام است. در این میان مسئله ی فلسطین و ازادی قدس شریف از جمله نقاط اشتراکی است که میتواند نماد وحدت و انسجام اسلامی باشد.

امام راحل از همه ی مسلمانان و مستضعفان جهان خواست تا با کمک یکدیگر به یاری خواهران و برادران خود در فلسطین بشتابند تا رژیم غاصب نتواند به اشغال سرزمین های فلسطینی ادامه دهد و ملت فلسطین را تضعیف نموده و از پای در آورد.

شکی نیست که مقاومت تنها راه موثر در مقابله با زیاده خواهی صهیونیست ها است و ملت فلسطین که بیش از همه از روند به اصطلاح مذاکرات و قرارداد های تحمیلی خسارت دیده با ناامید شدن از اقدامات سازشکارانه اینکه احقاق حقوق غصب شده ی خود را در گرو مقاومت میداند و همه ی مسلمانان و ازادی خواهان وظیفه دارند به هر شکل ممکن از آنان حمایت کنند.

ایران با توانمندی موشکی خود میتواند در عرض ده دقیقه عمق استراتژیک اسرائیل (۱۲۰ kmسواحل اشدواد) را با خاک یکسان کند.

بعد از شهادت سردار بزرگ و فرمانده ی عظیم جبه ی مقاومت عرض کرده ایم اماده ایم و هر لحظه که مقام معظم رهبری فرمانده ی کل قوا دستور بدهد بر هر نحوی که اجازه بدهند برای مبارزه و جهاد شهادت طلب امادگی‌میکنیم.

اماده هستیم و خواهیم بود در مقابل نابودی هر چه زودتر اسرائیل..!

اللهم جعل عواقب امورنا خیرآ و ارزقنا توفیق شهاده فی سبیلک…!

نویسنده: زهرا شمسی سولاری

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.