سرویس: اجتماعی ۱۴:۴۶ - دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

خبر| رسانه های امید بخش نیاز اصلی جامعه می باشد.

مسعود اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا ، امید را حرکت اصلی خواند ورسالت خبرنگاران را یک رسالت مؤذن گونه دانست که به هنگام و درمکان مناسب، خبر رسانه های شهرستان خود را رسانه ای کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضا نیوز ؛ مسعود اکبری  امروز درجلسه ای کمیته ی فضای مجازی و رسانه ای قرارگاه مواسات شهرستان شهرضا امید دهی به جامعه را حرکت و حذف کنونی رسانه ها شهرستان خواند وگفت: نمونه بارز امید به جامعه را اگر بخوانیم درهمین دو دهه پیش مثال بزنیم تیم موشکی ایران که سردار طهرانی مقدم سر سلسله جنبان آن بود. آن روزی که شروع به کار کردند، با دستان خالی اما قلب سلیم و قوی وارد میدان شدند وامید داشتند؛ امیدی که الان سپاه را آسمانی کرد. شما رسانه ها و خبرنگاران هم امید را به جامعه تزریق کنید؛ این هم مطمئناً جنگ شما است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با اشاره به خصوصیات رسانه های مزدور؛ فعالیت های اصلی رسانه های انقلابی وجهادی را امید بخشی به جامعه خواند و افزود : یک عده ای دارند کار رسانه ای انجام میدهند وهدف اصلی آنها از این کار رسانه ای تولید نا امیدی در سطح جامعه است؛ حتی پول همین مملکت را هم می گیرند. این رسانه ها تمام دستاورد های بزرگ مردم را که با همدلی ایجاد شده را سیاه نمایی می کنند کشور های غربی را با ظاهری زیبا نشان می دهند.

وی در رابطه با تاثیر گداری رسانه های شهرستان جبهه ی واحد رسانه ای را می کرد . گفت: شما اگر یک جبهه ی واحد رسانه ای تشکیل بدهید؛ غو از کار های جزیره ای فاصله بگیرید؛ قدرت رسانه ای شهرستان کوبنده و قوی خواهد شد.

هرکدام از شما بزرگواران فرمانده یک قسمت و مصور درموضوعات رسانه ای باشید و بروید به دل دشمن

در پایان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با اشاره به سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص کار تمیز فرهنگی؛ کاررسانه ای را هم با همین چارچوب، قوی ترین کار را  کار رسانه ای خواند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.