سرویس: اجتماعی ۲۰:۱۵ - دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

فعالیت هنرمندانه در فضای مجازی

خبر |جشن را به کوچه ها می آوریم

شهرضانیوز-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا: به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و عید بزرگ نیمه شعبان و با توجه به ایجاد محدودیت ها، برنامه‌های استغاثه به حضرت مهدی( عج)، احیای شب نیمه شعبان به‌صورت مجازی و در بستر شبکه‌های اجتماعی اجرا می شود.

به گزارش شهرضانیوز، عصر امروز سرهنگ مسعود اکبری در جلسه کمیته فضای مجازی قرارگاه پدافند زیستی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا با اشاره به محدودیت های ارتباطی و فاصله گزاری های اجتماعی گفت: در این زمانه که ارتباطات محدود شده و البته در روز های عزیز و اعیاد بزرگی داریم وارد می شویم، بهترین راه برای جشن ها، ارتباط هوشمندانه و هنرمندانه برای برپایی این اعیاد بزرگ هست.

فضای مجازی بستری است که اگر مجموعه های فرهنگی به وحدت برسند، می توانند در بهبود وضعیت کنونی کوشا باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا از بزرگداشت اعیاد ماه شعبان با همکاری مجموعه های بسیج طلاب، دفتر امام جمعه، دفتر آستان قدس رضوی، مجمع هیئات مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی با مدیریت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا خبر داد و گفت: سپاه و بسیج خدمتگزار مردم هستند و در زمینه های مختلف حاظر است با بکارگیری تخصص های لازم و هوشمندانه خدمت رسانی کند. اکنون در این شرایط پیش آمده جای خالی فضاهای معنوی برای مردم احساس می شود، این اصلا نگرانی ندارد، این مجموعه با مجموعه های مطرح شهرستان در صدد است تا برنامه های جامعی را به کوچه ها بیاورد و مردم از خانه هایشان تماشاگر این مراسمات باشند.

وی در پایان ظرفیت های پایگاه های بسیج و هیئت های هر محله را با رعایت اصول بهداشتی برای رفع مشکلات مردم معرفی و خاطر نشان کرد: نیروهای بسیجی که حقوق هم نمی گیرند در خدمت مردم هستند.هدف سپاه و بسیج مقابله با انواع ویروس ها است. ویروس سیاسی، ویروس مذهبی، ویروس سلامتی و هر ویروس دیگر بیاید، ما مقابله می کنیم واِن شاء الله پیروز میدانیم.

انتهای متن/

خبرنگار: عباس علی صدری

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.