سرویس: اجتماعی ۱۵:۳۲ - دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

خبر| تعطیلی اصناف متخلف در شهرستان شهرضا

در صورت مشاهده صنف متخلف ضمن پلمپ حداقل یک ماهه واحد مربوطه ، به لحاظ ارتکاب جرم تهدید علیه بهداشت عمومی، در خصوص وی پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرصا نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اعلام نمود با توجه به ابلاغ دستورالعمل تعطیلی اصناف غیر ضروری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در شهرستان، فقط برخی از اصناف اجازه فعالیت دارند و سایر اصناف باید نسبت به تعطیلی مغازه خود اقدام نمایند.

سرهنگ صادق کاظمزاد افزود: برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم درسطح بازار و مکان های شلوغ، گشت های مشترکی باحضور بازرسان وزارت صمت شهرستان، نماینده دادستانی، بازرسان تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و مرکز بهداشت درحال انجام است تا از فعالیت مغازه ها و فروشگاه های غیر ضروری جلوگیری شود.

وی خاطر نشان کرد بر اساس آنچه که تصمیم گیری شده است فقط واحدهای صنفی شامل سوپر مارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای عرضه مواد غذایی، میوه و تره بار، نانوایی ها، قصابی ها، مرغ فروشی ها و داروخانه ها می توانند فعالیت داشته باشند و دیگر صنوف غیر مرتبط اجازه بازگشایی مغازه های خود را ندارند و در صورت مشاهده صنف متخلف ضمن پلمپ حداقل یک ماهه واحد مربوطه ، به لحاظ ارتکاب جرم تهدید علیه بهداشت عمومی، در خصوص وی پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.