سرویس: اجتماعی ۱۵:۲۵ - دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

اطلاعیه

خبر| خودروهایی که در دوازدهم و سیزدهم فروردین در شهرضا تردد کنند اعمال قانون می شوند.

چهار گروه خودرو در تاریخ دوازدهم و سیزدهم فروردین مجاز به تردد در شهرستان شهرضا می باشند

به گزارش شهرضا نیوز،چهار گروه خودرو در تاریخ دوازدهم و سیزدهم فروردین مجاز به تردد در شهرستان شهرضا می باشند:

سرهنگ صادق کاظمزاد فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا، ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان بویژه مردم شریف شهرستان شهرضا بیان نمودند:طی تصمیمات گرفته شده در جلسه کمیته حمل و نقل ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان شهرضا پیرامون تردد خودروها در سطح شهر و بین شهرها،مصوب گردید تنها چهار گروه خودرو در تاریخ دوازدهم و سیزدهم فروردین امسال در شهرستان شهرضا میتوانند تردد نمایند و خودروهای مجاز برای عبور و مرور در این روزها به چهار دسته یا گروه تقسیم بندی می شوند.
وی ادامه داد: تردد تمامی خودروهای امدادی، بهداشتی، درمانی، بیمارستانی، پزشکان، داروسازان، نیروهای نظامی، انتظامی، قضایی و امنیتی با ارایه کارت شناسایی و برگ ماموریت نوشته شده از سوی بالاترین مرجع دستگاه اجرایی توسط سرنشین میسر است و جابجایی این خودروها بین شهرستان‌ها هم قانونی خواهد بود.
وی اضافه کرد: در قالب گروه دوم، مجموعه‌های خدماتی مانند شرکت آب و گاز باید در  یک درخواست کتبی فهرست خودروهایی را که نیاز است در روزهای اشاره شده در سطح شهر تردد کنند به فرمانداری شهرستان اعلام و مجوز دریافت کنند.
او درباره گروه سوم از خودروهایی که مجاز به عبور و مرور در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین هستند، تصریح کرد: رانندگان خودروهای خدماتی شهرداری‌های شهرستان باید مجوز شهرداری به همراه کارت شناسایی همراه داشته باشند.
به گفته وی، خودروهای شرکت‌های خدماتی که مایحتاج مردم را توزیع می‌کنند می‌توانند با گواهی اتحادیه و با هماهنگی صنف مشخص خود در این ۲ روز در سطح شهر تردد کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اعلام کرد موارد خاص و اضطراری که بسیار نادر خواهند بود نیز حَسَب تشخیص نیروی انتظامی می توانند عبور و مرور کنند.
سرهنگ صادق کاظمزاد اعلام نمود: به غیر از خودروهای مجاز یاد شده، جرایم بسیار سنگین از جمله توقیف حداقل ۳۰ روزه خودرو و جریمه ۵ میلیون ریالی در انتظار رانندگانی است که در روزهای اشاره شده در سطح شهر تردد کنند.

 

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.