سرویس: اجتماعی ۱۸:۱۴ - یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

سرهنگ مسعود اکبری

خبر| ویروس کرونا با وحدت و ایثار بسیجیان و مردم از بین می رود

قرارگاه پدافند با مدیریت بسیج سازندگی و همه ی بسیجیان عزیز باید به یک حرکت واجد بحث فرماندهی واحد برای نابودی این ویروس منحوس تلاش مضاعف دانسته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز، سرهنگ مسعود اکبری عصر امروز در جلسه ی قرارگاه پدافند زیستی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا ضمن تشکر و قدردانی از بسیجیان و مردم برای مقابله با ویروس منحوس کرونا خاطر نشان کرد:
من تشکر میکنم از تمام پایگاه های مردمی و بسیجیان عزیز که طبق قائده و با ایثار و گذشت خود آتش به اختیار وارد عرصه مبارزه با این ویروس شدند؛ یقینا با فرمان مقام معظم رهبری (مدظله) احساس تکلیف ما را دو چندان کرده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا؛ کمک به ارگان ها و ادارات را جزء احساس تکلیف بسیج خواند و گفت: بعصی از مواقع در موضوعات مختلفی که بحرانی بوجود می آید وظیفه بسیجی کمک به دستگاه های اجرایی می باشد. این جوانان بسیجی با گذشت و ایثار از خود بسیاری از موانع و مشکلاتی که دشمن برای مردم و کشور ایجاد کرده است پشت سر گذاشته اند. این مشکل و بحران ویروس کرونا با وحدت و ایثار همین بسیجیان و مردم ولایت مدار فانی و از بین می رود.
مسعود اکبری همچنین قرارگاه پدافند زیستی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا را یکی از اصلی ترین حرکت های اصلی و مهم خواند و گفت: قرارگاه پدافند با مدیریت بسیج سازندگی و همه ی بسیجیان عزیز باید به یک حرکت واجد بحث فرماندهی واحد برای نابودی این ویروس منحوس تلاش مضاعف دانسته باشند.
وی همچنین بهترین طبقه بندی و بلوک بندی شهری را حوزه های ناحیه مقاومت معرفی کرد و گفت: بهترین بلوک بندی برای سم پاشی و گند زدایی توسط بسیج در شهر؛ هر حوزه ای است که دارای پایگاه ها با ظرفیت های گوناگون است. از پایگاه یک سپاه کوچک است که از یک فرماندهی واحد برای نابودی این ویروس وارد جهاد می شوند.
مسعود اکبری ظرفیت بسیج را گسترده خواند و افزود: هر بسیجی و هر یک از ما باید از خانواده های خود شروع کنیم و به آگاه سازی در این خصوصی بپردازیم. بهترین آگاه سازی هم در خصوص رعایت نکات ساده ی بهداشتی است.

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.