سرویس: اجتماعی ۱۸:۵۱ - سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸

خبر| به شایعات در مورد کرونا توجه نکنید و اخبار را از خبرگزاری ها رسمی و منابع اطلاع رسانی شبکه بهداشت دنبال کنید

به شایعات در مورد کرونا توجه نکنید و اخبار را از خبرگزاری ها رسمی و منابع اطلاع رسانی شبکه بهداشت دنبال کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز؛ ناصر اسدی گفت: ضمن حفظ خونسردی به همشریان شهرضایی اظهار داشت: هیچ مورد مثبتی از بیماری کرونا در شهرضا نداشتیم.

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی به مردم باید به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و به مردم راهکارهای پیشگیری از کرونا را آموزش داد و شبکه بهداشت موظف به انجام این کار است.

فرماندار شهرضا از تشکیل ستاد اطلاع رسانی در مورد کرونا در شبکه بهداشت خبر داد و گفت: باید همه نکات بهداشتی برای پیشگیری از کرونا را به مردم آموزش داد و آن را رعایت کرد.

اسدی مراقبت و آموزش همگانی را راهکاری مطمئن برای مهار کرونا دانست و افزود: موج نگرانی درباره کرونا در کشور با اعلام آمار کشته‌های مبتلا به این ویروس در کشور وارد فاز جدیدی شد از این رو مراقبت و آموزش عمومی برای کنترل این بیماری یک ضرورت جدی به نظر می‌آید که باید کمپین آموزش همگانی در رسانه‌ها به طور جدی شکل بگیرد.

وی با بیان این که به شایعات تلگرامی درباره کرونا توجه نکنید  تصریح کرد: با افراد که در فضاهای مجازی شایعه درست می کنند و فضای روانی مردم را بهم میریزند شناسایی و برخورد لازم با آن ها صورت می پذیرد.

فرماندار شهرضا گفت: تعطیلی مدارس باید توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و با هماهنگی با استانداری انجام شود.

اسدی از تعطیلی مدارس به صورت غیر رسمی در استان خبر داد و ابراز داشت: مدارس که ستاد انتخاباتی بوده باید به طور کامل ضد عفونی شوند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.