سرویس: فرهنگی ۰۱:۲۳ - شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲

پیام عاطفی یک پدر شهید به سیدحسن نصرالله

پدر یکی از شهدای حزب الله لبنان در پیامی کوتاه که در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب گسترده ای داشت، خطاب به «سیدحسن نصرالله» دبیر کل این حزب، سخنانی عاطفی به میان آورد.  به گزارش خبرگزاری اهل‎بیت(ع) ـ ابنا ـ خبرگزاری “الخبر پرس” لبنان در خبر مهمی گزارش داد: پدر یکی از شهدای حزب الله […]

321441پدر یکی از شهدای حزب الله لبنان در پیامی کوتاه که در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب گسترده ای داشت، خطاب به «سیدحسن نصرالله» دبیر کل این حزب، سخنانی عاطفی به میان آورد. 

به گزارش خبرگزاری اهل‎بیت(ع) ـ ابنا ـ خبرگزاری “الخبر پرس” لبنان در خبر مهمی گزارش داد: پدر یکی از شهدای حزب الله لبنان در پیامی کوتاه که در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب گسترده ای داشت، خطاب به «سیدحسن نصرالله» دبیر کل این حزب، سخنانی عاطفی به میان آورد.

این پدر شهید در نامه مذکور نوشته است که هرگز نمی‎رسد روزی که ما زنده باشیم و تو بگویی “هل من ناصر ینصرنی؟”(۱).

وی در ادامه تاکید کرده است: پس از ما چیزی بخواه تا ما جانمان را در اختیارت قرار دهیم و با جانمان پاسخگو باشیم.

این محبوبیت بالای دبیرکل حزب الله لبنان در میان مردم این کشور را می‎توان از عناد بالای دشمنان و جایزه ۱۰ میلیون دلاری که یک تاجر سعودی برای کشتن وی جایزه گذاشته بود فهمید. «عبدالله محمد العنزی» در یکی از شبکه های ماهواره ای محلی اظهار داشت: این جایزه را به هر فردی می‎دهم حتی اگر این شخص شیعه باشد!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
۱٫ آیا یاری دهنده‎ای هست که مرا یاری دهد؟ (فرمایش اباعبدالله در روز عاشورا)

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.