سرویس: ویژه های خبری ۱۱:۵۵ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرضا:

خبر| اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوان در شهرضا برگزار شد

شهرضانیوز – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوان در شهرضا برگزار شد.

سعید طبیبیان در گفت وگو با خبرنگار شهرضانیوز، پس از پایان داوری چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوان در شهرستان شهرضا اظهار داشت: تنها در شهرستان شهرضا در استان اصفهان این مراسم برای باشگاه های جام کتابخوان برگزار شد.

وی هدف از این کار را تشویق در راستای این کار فرهنگی بزرگ عنوان کرد و افزود: در این طرح که از اردیبهشت ماه سال جاری با آموزش تسهیل گران آغاز شده و تعداد ۸۴۰ نفر از دانش آموزان مدارس و مهد کودک ها شهرستان شهرضا در این طرح شرکت کردند.

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا از تجلیل ۳۷ نفر از برگزیدگان در بخش های مختلف خبر داد و افزود: از حضور یافتگان در جشنواره همام نیز در این مراسم تجلیل شد.

طبیبیان با بیان این که ۵۶ تسهیل گر در قالب ۷۴ باشگاه کتابخوان کودک و نوجوان شهرضا کار خود را از شهریور ماه آغاز کردند افزود: این باشگاه ها در طول ۴ ماه اول سال تحصیلی به فعالیت های ترویجی کتابخوانی پرداختند و در پایان نیز با جمعبندی گزارش ها را به دبیرخانه جام باشگاه ها شهرستان شهرضا ارسال کردند.

وی گفت: دبیرخانه کار داوری آثار را که بیش از ۲۰۰ اثر در حوزه های مختلف بود را آغاز نمود و بعد از ۱۵ روز داوری نتایج این جام مشخص گردید و امروز اختتامیه آن برگزار گردید.

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا با اجرای این طرح ها و استقبال بی نظیر مردمی ما این نوید را می توانیم به مردم بدهیم که نسل آینده ما نسل کتبخوان تر از این نسل خواهند بود گفت: اتفاق خیلی خوبی که در این دوره جام باشگاه کتابخوان رخ داد ورود بخش خصوصی،کتابفروشان و علاقمندان به حوزه کتاب بود که حضور این دوستان باعث دلگرمی و به عنوان یک ظرفیت ارزشمند می توان از آن یاد کرد که در اینجا می بایست از همراهی همه این عزیزان تشکر کرد

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.