سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۵۷ - چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

خبر| برگزاری اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در اصفهان

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج استان اصفهان از برگزاری اولین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در فضای مجازی در اصفهان همزمان با سراسر کشور خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز؛ رضا غفوری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال کشور با حضور صدها گروه از تولید کنندگان محتوای دیجیتال، اظهار کرد: این رویداد در استان اصفهان نیز با توجه به راهبرد رهبر معظم انقلاب پیرامون فضای مجازی که می فرمایند «لازم است جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند» با حضور ۳۴ تیم برگزار می شود.

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج استان اصفهان هدف از برگزاری این رویداد تخصصی، عملیات آفندی و تیم‌سازی در فضای مجازی دانست و  تصریح کرد: تیم های شرکت کننده در سه حوزه پویانمایی، بازی و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه  به رقابت خواهند پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: آئین افتتاحیه این رویداد در صبح روز دوم بهمن ماه همزمان با سراسر کشور در حسینیه شهدا بسیج استان اصفهان برگزار می شود.

غفوری با اشاره به برگزاری اختتامیه این رویداد در پایان این رقابت ۴۸ ساعته به میزبانی سازمان فضای مجازی بسیج استان، عنوان کرد: به برگزیدگان حوزه های مختلف رقابتی جوایزی اهدا خواهد شد.

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج استان اصفهان اظهار کرد: شرکت کنندگان تا پیش از آغاز رویداد از موضوعات و محورهای رقابتی برای تولید بی اطلاع هستند و عملا توان ابتکار عمل شرکت کنندگان در زمان محدود نیز سنجش می شود.

وی هدف از برگزاری این رویداد را تحقق ایجاد نهضت تولید محتوای بومی دیجیتال در کشور و شکست حصر تبلیغاتی و رسانه ای دشمن دانست و گفت:  برگزیدگان رویدادهای استانی مجوز حضور در رویداد کشوری اسفندماه به میزبانی تهران را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.