سرویس: اجتماعی ۱۹:۵۷ - دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

تصاویر| دیدار هفتگی شهردار با شهروندان شهرستان

جلسات ملاقات عمومی شهردار محترم شهرضا با تأکید ایشان در جهت تسریع در حل مشکلات مردم و به نتیجه رساندن درخواستهای شهروندان در راستای قوانین و مقررات و بر مبنای تکریم ارباب رجوع ، دوشنبه هرهفته برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز؛ دوشنبه های هرهفته شهرداری شهرضا میزبان شهروندانی است که برای دیدار با شهردار و بیان مشکلات مراجعه می نمایند .

هدف از اختصاص این روز به ملاقات مردمی رفع مشکلات شهروندانی است که ممکن است برای یک خواسته قانونی، سال ها در پیچ و خم های اداری مانده باشد.

این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات عمومی شهردار محترم شهرضا با تأکید ایشان در جهت تسریع در حل مشکلات مردم و به نتیجه رساندن درخواستهای شهروندان در راستای قوانین و مقررات و بر مبنای تکریم ارباب رجوع ، دوشنبه هرهفته برگزار می شود.

بر اساس مستندات ثبت شده در جلسات ملاقات مردمی ، بطور میانگین ۸۰% موارد مرتفع می گردند که رضایتمندی شهروندان را بهمراه داشته است .

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.