سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۲۱ - چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

حجت الاسلام والمسلمین سید نعمت الله صالح

خبر| عملکرد جدید قوه قضاییه امید بیشتری در میان مردم ایجاد کرده است

با تحول مثبتی که در دوره جدید در قوه قضایه ایجاد شده، امید بیشتری در میان مردم نسبت به دستگاه قضا ایجاد و باعث خوشحالی و امیدواری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز؛ امام جمعه شهرضا گفت:عملکرد جدید قوه قضاییه امید بیشتری در میان مردم ایجاد کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین سید نعمت الله صالح در جلسه شورای اداری شهرستان که در فرمانداری برگزار شد گفت: با تحول مثبتی که در دوره جدید در قوه قضایه ایجاد شده، امید بیشتری در میان مردم نسبت به دستگاه قضا ایجاد و باعث خوشحالی و امیدواری است.
وی با بیان این که انسان فطرت عدالت طلب دارد گفت: مردم انتظار دارند دستگاه قضایی با آنها در ایجاد عدالت همراهی کند که این همراهی و همدلی در دوره جدید در دستگاه قضایی ایجاد شده که قابل تقدیر است.
امام جمعه شهرضا با تشکر از رویکرد فرهنگی قوه قضایی گفت: حضور نیروهای شاخص و انقلابی در این قوه موجب افتخار است.
حجت الاسلام صالح با اشاره به این که شهرضا دارای مردم متدین و معتقد است گفت: خدا را شاکریم مدیران سخت کوش در شهرستان داریم انتظار داریم از مدیران شجاع حمایت شود.
وی تصریح کرد: همدلی مدیران شهرستان شهرضا در این دوره قابل تقدیر بوده و این امر موجب پیشرفت و توسعه بیش از پیش شهرستان شده است.
امام جمعه شهرضا با تشکر ویژه از نیروهای خدوم نیروی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: نیروی انتظامی شهرستان بیش از توان دارد کار و فعالیت می کند.
حجت الاسلام صالح با بیان این که به دلیل موقعیت خاص جغرافیای رتبه نیروی انتظامی شهرضا باید ارتقاء پیدا کند و ما امید مساعدت داریم که این درخواست ما و مردم را پیگیری کنید.
سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا نیز گفت: شهرضا شهر حکمت، فلسفه، فرهنگ، علم و دانش است.
اسدی گفت: شهر شهید پرور شهرضا ۷۶۰ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.
وی تصریح کرد: ساختمان پزشکی قانونی شهرضا در حال ساخت است امیدواریم با مساعدت ویژه بتوانیم این ساختمان را سریع تر کامل کنیم.

خبرنگار: محمد مهدی ملکی/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.