سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۰:۲۲ - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸

شروع یک رقابت، نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس در شهرضا

شهرضانیوز-سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز- یکشنبه- در شهرضا همزمان با سراسر کشور در فرمانداری آغاز شد.

به گزارش شهرضانیوز ناصر اسدی با شروع ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر و به مدت هفت روز نام نویسی در فرمانداری شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: افراد شرکت کننده در حوزه انتخابی خود و یا در محل وزارت کشور می توانند برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند.

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: شرایط داوطلبان از جمله حداقل و حداکثر سن ۳۰ تا ۷۵ سال در روز ثبت نام، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی ارشد یا معادل آن است و همچنین داوطلبان مدارک لازم از جمله اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، یک قطعه عکس و کارت پایان خدمت را هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.

اسدی گفت: داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای آخر نیاندازند و به مردم توصیه می کنیم مشارکت همه جانبه در این مرحله سرنوشت ساز سیاسی داشته باشند و مجریان اصل بی طرفی، دقت، قانون مداری و سلامت انتخابات را حفظ کنند.

وی با بیان این که احزاب شهرضا با مشارکت حداکثری سهم خود را در انتخابات ایفا کنند گفت: انتخابات در حقیقت تجلی مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی و مظهر مشارکت مردم در سرنوشت و آینده خودشان است و طبق اصل ششم قانون اساسی، امور کشور با اتکا به نهادهای عمومی باید اداره شود و مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم بر این اصل که انتخابات برای تحقق مشارکت ها و آزادی های سیاسی است، تاکید فرمودند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.