سرویس: اجتماعی ۲۲:۴۲ - سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

عابر پیاده سه بعدی در اصفهان اجرا می شود

شهرضا نیوز – رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان از افزایش ایمنی عابران پیاده با اجرای طرح خطوط عابر پیاده سه بعدی در کلانشهر اصفهان خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز،  سرهنگ محمدرضا محمدی  در جلسه شورای ترافیک استان گفت: در سال جدید توفیقاتی خوبی در زمینه کاهش جان باختگان ناشی از تصادف موتورسواران به دست آمده، اما در زمینه جان باختن عابران پیاده هنوز دغدغه جدی داریم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه بیشتر عابران پیاده ای که جان خود را از دست داده اند افراد کهن سال هستند اظهار داشت: بایستی رانندگان در هنگام رانندگی در درون شهر با دقت بیشتری به رانندگی بپردازند، همیشه سرعت مطمئنه را رعایت کرده و مراقب عابران کهن سالی باشند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه عابران پیاده سهم قابل توجهی در جریان ترافیک و تصادفات درون شهری دارند، اجرای خطوط عابر پیاده سه بعدی در کلانشهر اصفهان را در افزایش ایمنی عابران پیاده تاثیرگذار عنوان کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: این خطوط می توانند در آرام سازی جریان ترافیک مؤثر بوده و جایگزین مناسبی برای سرعت کاه ها باشند که امیدواریم ان شاءالله با همکاری شهرداری اصفهان این طرح به زودی در اصفهان اجرایی شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.