سرویس: اجتماعی ۲۲:۳۰ - جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا :

یک قیام در شهرضا

شهرضانیوز -عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت : مردم ولایتمدار شهرضا در ۱۹ آذر ماه ۵۷ مجسمه شاه را بر زمین انداختند این روز باید در تقویم شهرضا به عنوان روز قیام مردم شهرضا نامگذاری گردد.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از سینناخبر، محمدرضا الهیان در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرضا که در فرمانداری برگزار گفت: فرهنگ امید و شکر گزاری نیاز امروز جامعه است.

وی تصریح کرد: با توجه به تلاش دشمن در ترویج نا امیدی در جامعه، باید برای تقویت امید در جامعه تلاش کرد.

رییس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: تقویت روحیه امید در جامعه و نگاه خوشبینانه به آینده جوانان گامی مهم در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب است که افزایش سرمایه های اجتماعی را به دنبال دارد.

وی با بیان این که باید مساجد جوان محور شوند گفت : جوانان می بایست در ترکیب هیات امنای مساجد قرار بگیرند و حداقل یک / سوم صفوف نماز جماعت را باید جوانان تشکیل دهند.

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا جذب جوانان را به مساجد ضروری دانست و گفت: مساجد ما تنها برای جمعیت سالمندان و کهنسالان شده که یکی از مشکلات است .

الهیان خالی شدن مساجد از جوانان را یکی از بزرگترین آسیب های اجتماعی امروز دانست و گفت: فرهنگ عمومی را با محوریت دین باوری باید تقویت کرد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.