سرویس: اجتماعی ۲۲:۲۲ - جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸

مسؤولان شعارهای تو خالی را کنار بگذارند

شهرضانیوز – امام جمعه موقت شهرضا گفت: مسؤولان باید به دستورات رهبر معظم انقلاب عمل کنند و شعارهای تو خالی را کنار بگذارند

به گزارش خبرگزاری شهرضانیوز، حجت‌الاسلام اصغر قائمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرضا با اشاره به آغاز امامت امام زمان(عج) اظهار داشت: از مهم‌ترین وظایف ما گسترش فرهنگ مهدویت و زمینه‌سازی ظهور و فرج امام زمان عصر است که در این بخش باید راهبردی اساسی و روشن مثل تبیین و ترویج فرهنگ انتظار، آسیب‌شناسی و دشمن شناسی را پیش‌رو داشته باشیم.
وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانش‌آموزان به مناسبت روز دانش‌آموز و ۱۳ آبان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر تولید رونق ملی تأکید کردند و فرمودند، راه حل مشکلات کشور رونق تولید است.
امام جمعه موقت شهرضا با بیان این‌که نباید همان طوری که مدتی معطل برجام ماندیم حالا معطل اقدامات اروپایی‌های بمانیم، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب مهم‌ترین پاسخی که جمهوری اسلامی ایران به آمریکا داد، بستن راه نفوذ به کشورمان بود.
وی با بیان این‌که مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را حل نمی‌کند و آمریکا مذاکره را نشانه به زانو درآوردن ایران می‌داند و بعد هم هیچ امتیازی نخواهد داد، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند، امروز جمهوری اسلامی ایران دارای موشک‌های دقیق با برد ۲ هزار کیلومتر است، اگر مذاکره می‌کردیم می‌گفتند، موشک‌های شما باید ۱۵۰ کیلومتر برد داشته باشد، آن‌ها قصد دارند ایران را خلع سلاح کنند، تا بعد بتوانند حمله کنند.
قائمی با تأکید بر این‌که آمریکا از این موشک‌ها می‌ترسند و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، بیان کرد: اقتدار شهرک‌های پر از موشک نقطه‌زن با برد ۲ هزار کیلومتر است که دشمن جرأت نمی‌کند کاری کند، نه خنده‌های دیپلماسی.
امام جمعه موقت شهرضا با تأکید بر این‌که مسؤولان باید به دستورات رهبر معظم انقلاب عمل کنند و شعارهای تو خالی را کنار بگذارند، تصریح کرد: رئیس جمهور و تیم دیپلماسی کشور باید از خارجی‌ها و اروپایی‌ها قطع امید کنند و مسائل حاشیه‌ای را مطرح نکنند، این‌ها هنوز به مُرده برجام و مذاکرات امید دارند که جای تأسف است.
وی با بیان این‌که رئیس جمهور باید از مردم عذرخواهی کند که ۶ سال مردم را معطل برجام کرد، عنوان کرد: خسارت و امتیازات بسیاری در این مذاکرات دادیم اما تحریم‌ها بیشتر شد، رئیس جمهور فرمودند، می‌گویم چه کسانی کشور را تعطیل کردند، من طلبه می‌گویم، خودتان کشور را تعطیل کردید.
امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به اقدامات رئیس قوه قضائیه در مبارزه با دزدان و غارت گران بیت‌المال اضافه کرد: میلیاردها دلار و تومان به بیت‌المال برگشته و رئیس جمهور به جای تشکر می‌گوید، با بگیر و ببند کار درست نمی‌شود.
وی با بیان این‌که کشور منابع، قدرت و اقتدار دارد آن چه در کشور کم داریم، مدیر شایسته است، ادامه داد: اگر مسؤولان به حرف‌های رهبر معظم انقلاب در مراحل مختلف عمل می‌کردند این مشکلات و گرفتاری‌های اقتصادی را امروز نداشتیم، پس مشکل از انقلاب و خون شهدا نیست، مشکل از انتخاب غلط است.
قائمی با بیان این‌که مجلس باید یک مجلس انقلابی باشد و استیضاح کند، افزود: مجلس خسته است و به جای این‌که در مقابل اشکالات اساسی دولت بایستد بده، بستان می‌کنند.
امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس گفت: از کسانی که نامزد انتخابات مجلس شدند درخواست می‌کنم متحد و هماهنگ شوند، اگر این اتفاق نیفتد، عده‌ای که شایستگی ندارند به مجلس راه پیدا می‌کنند.
وی با اشاره به سند ۲۰۳۰ و اجرای آن در بعضی از شهرهای کشور بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند، بنا نیست هر چه خارجی‌ها دادند ما اجرا کنیم، در شهرهای مختلف اسامی شهدا را از کوچه‌ها و خیابان‌ها پاک کردند.
قائمی با بیان این که اجرای کنسرت‌ها یکی از برنامه‌های سند ۲۰۳۰ است، تصریح کرد: آقای رئیس جمهور مشکلات مردم را حل کنید که مردم بخندند، تورم و گرانی را مهار کنید تا مردم بخندند، ازدواج جوان‌ها را سهل کنید، یک وام ازدواج پیچ و خم بسیاری دارد، بعضی از غارت گران و دزدان چندین میلیارد تومان وام می‌گیرد و بعد هم پس نمی‌دهند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.