سرویس: اجتماعی ۱۲:۳۱ - پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

گروه ۲۲ توپخانه ارتش شهرضا باعث افتخار کشور است

امام جمعه شهرضا گفت: گروه ۲۲ توپخانه ارتش شهرضا باعث افتخار کشور است.

به گزارش خبرگزاری شهرضانیوز به نقل از سینا خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید نعمت‌اله صالح در گروه ۲۲ توپخانه ارتش شهرضا در مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش گفت: امروز ۲۴ مهر ماه سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) است.

وی این سازمان را نماد معنویت محوری و بصیرت ارتش انقلابی ایران اسلامی دانست و گفت: صیانت فکری، معنوی و سیاسی از ارتش جمهوری اسلامی ایران و پیشرفت در حوزه های معنویت افزایی از جمله اهتمام به فراگیری معارف دینی و قرآنی، فراز دیگری از عملکرد پر افتخار سازمان عقیدتی سیاسی ارتش است که باعث شده، ارتش جمهوری اسلامی ایران به موازات ارتقای توان رزمی به سلاح شکست ناپذیر ایمان نیز مسلح شود.

امام جمعه شهرضا گفت: عظمت در پرتو اعتقاد به خدا بصیرت و آگاهی به دست می آید.

حجت‌الاسلام صالح اربعین را لطف خدا به ملت دانست و گفت: امام حسین (ع) جان خود را فدا کرد تا مردم را از گمراهی نجات دهد.

وی تاسیس نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش را یکی از کار های بسیار مهم و ماندگار حضرت امام خمینی (ره) دانست وگفت: انسان باید بتواند برای عقیده خود بجنگد و این عقیده بر اساس علم و آگاهی باشد.

امام جمعه شهرضا گفت: روزی جنگ به وجود آوردند تا ایران و عراق را دشمن هم قرار دهند اما امروز به لطف و محبت امام حسین (ع) همه در اربعین حسینی جمع می شویم که نشان از انسجام و وحدت شیعه دارد.

امام جمعه شهرضا ضمن تجلیل و تقدیر از زحمات فرماندهی و پرسنل عقیدتی سیاسی در گروه ۲۲ توپخانه  ارتش شهرضا از این نهاد به عنوان اساسی ترین و مهمترین ارگان ها در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و دینی در مجموعه ارتش یاد کرد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.