سرویس: اقتصادی ۱۱:۱۶ - پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸

دروازه ای برای ورود به شغل دوم و درآمد اول

این روزها بسیاری دنبال راهکاری برای ایجاد درآمد هستند و برخی هم تلاش می کنند تا با پس انداز های خود شغل دومی ایجاد کنند، یکی از این بازارها که می تواند شغل دوم خوبی باشد و حتی درآمدش، درآمد اول باشد بورس است.

به گزارش شهرضانیوز؛ این روزها بسیاری دنبال راهکاری برای ایجاد درآمد هستند و برخی هم تلاش می کنند تا با پس انداز های خود شغل دومی ایجاد کنند، یکی از این بازار ها که می تواند شغل دوم خوبی باشد و حتی درآمدش، درآمد اول باشد بورس است.

برای اینکه وارد بازار بورس شوید ابتدا باید در بازار بورس مجازی که ایجاد شده خرید و فروش کنید تا هر آنچه لازم است را در این محیط کارگاهی بدون از دادن سرمایه بیاموزید.

یکی از اقدامات مهم سازمان بورس؛ فرهنگ سازی با تالار مجازی بورس ایران است، تالار مجازی بورس ایران با هدف ارائه آموزش عملی علاقه‌مندان سرمایه گذاری در بورس، ازطریق شبیه سازی خرید و فروش و سهام و واحدهای سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در فضای مجازی طراحی و پیاده سازی شده است.
خرید و فروش مجازی سهام در این تالار، برای همه امکان پذیر است، برای فعالیت در بورس مجازی ایران، کاربران نه نیاز به پول دارند و نه ضرر خواهند کرد. کاربر همچنین می تواند بصورت لحظه ای، میزان بازدهی سرمایه گذاری خود را مشاهده کرده و از رتبه خود، در مقایسه با سایر کاربران مطلع شود.

آنچه در بورس مهم است توجه به این نکته است که شما نباید یک سهام یا محصول را بخرید و باید سبد سهام برای خرید خود داشته باشید تا بتوانید مطمین تر سرمایه گذاری کنید.

یکی دیگر از نکاتی که برای سرمایه گذاری در بورس توصیه می شود این است که اگر قصد دارید حضور و خرید دائمی در این بازار شیشه ای داشته باشید نباید در هیجانات خرید کنید.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.