سرویس: دین و اندیشه ۲۲:۰۰ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲

تصاویر/تغییرنام “مسجد فاطمه الزهراء(س)”

مسؤولان شهری جده عربستان مسجد “فاطمهالزهرا(س)” را با این توجیه که “فاطمه” نام مادر تاجر سازنده این مسجد است و گذاردن نام اشخاص بر مساجد حرام است، نام آن را به “مسجد الرحمه” تغییر دادند! در ادامه عناد غیرقابل توجیه وهابیون با اهل بیت پیامبر(ص) مسؤولان شهر جده مسجد ” فاطمه الزهرا(س)” نام آن را […]

مسؤولان شهری جده عربستان مسجد “فاطمهالزهرا(س)” را با این توجیه که “فاطمه” نام مادر تاجر سازنده این مسجد است و گذاردن نام اشخاص بر مساجد حرام است، نام آن را به “مسجد الرحمه” تغییر دادند!

در ادامه عناد غیرقابل توجیه وهابیون با اهل بیت پیامبر(ص) مسؤولان شهر جده مسجد ” فاطمه الزهرا(س)” نام آن را به مسجد الرحمه تغییر دادند!

وهابیون با تغییر کلی در ساخت این مسجد منکر نامگذاری آن به نام “فاطمه الزهرا(س)” شدند تا بار دیگر دشمنی خود را با شیعیان و اهل بیت(ع) نشان دهند.

مسؤولان شهری جده عربستان مسجد فاطمه الزهرا(س) را با این بهانه واهی و داستان ساختگی که “فاطمه” نام مادر تاجر سازنده این مسجد است و گذاردن نام اشخاص بر مساجد حرام است”، نام آن را به “مسجد الرحمه” تغییر دادند!

321088اما اهالی منطقه می‏گویند نام این مسجد به نام مبارک حضرت زهرا(س) مزین شده بود، و نه مادر بانی آن.

همچنین یک روزنامه سعودی نوشت: پس از آنکه حجاج درگذشته ایرانی در این مسجد مدفون شده‏اند، این مسجد به محلی برای زیارت و عبادت ایرانیان و شیعیان تبدیل شده بود(!!) که با این تدبیر مسؤولان جده، جلوی این کار گرفته می‏شود!

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.