سرویس: اجتماعی ۲۱:۵۴ - دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸

داغ های مجازی | غوغای توئیتری #رهروان_حججی تا صدر جدول

هشتک #رهروان_حججی تا آخرین ساعات روز گذشته از محبوب ترین هشتک های توئیتر و ترند دوم شد.

به گزارش شهرضانیوز؛ روز گذشته در هیاهوی فعالیت های مجازی کاربران در توئیتر هنوز هشتک بسیار محبوب #حب_الحسین_یجمعنا به عنوان پرچم دار توئیتر فارسی ترند بود. البته چند روز است که این هشتک به صورت مسمتر ترند است که نشان از محبوبیت این حرکت عظیم دارد.

در این بین از نخستین ساعات روز گذشته هشتک هایی مانند #رهروان حججی، #دیار_علویان، #فرزندان_میرزا و #دریادلان_حسینی در توئیتر قد علم کردند و رفته رفته فعالیت این هشتک ها رو به افزایش رفت. طولی نکشید که #رهروان_حججی جای خودش را در ابتدا در پنج هشتک برتر و سپس در رده های اول جدول حفظ کرد. تا جایی که تا امروز صبح این هشتک بعد از #حب_الحسین_یجمعنا در توئیتر جا خوش کرد.

کاربران زیادی در توئیتر به این هشتک پیوستند و همه یک صدا بر این باور بودند که ما در پیاده روی اربعین امسال از رهروان حججی هستیم.این را امروزه همه می دانند که پیاده روی اربعین روایتی آشکار برای تحقق ظهور است؛ در این مسیر زن و مرد از همه ملل پای در راه تحقق ظهور خواهند گذاشت به حسین(ع) زمان خود لبیک می گویند.

همه و مخصوصاً کسانی که امسال در این راه با پای پیاده قدم بردارند به خوبی می دانند و حس می کنند که امنیت یکی از بزرگ ترین نعمت های خداست و ما که در ایران زندگی می کنیم مملو از این حس امنیت هستیم. امنیتی که مدافعان حرم آن را به بیرون از مرزها هم کشاندند و عراق یکی از آن کشورهاست. این موضوع را یکی از کاربران این گونه روایت کرد:

امسال روایت اربعین در فضای مجازی بسیار پرشور تر از هر سال شکل گرفت و کاربران گویا در فضای مجازی علاوه بر دعوت دوستان خود، خود را برای شرکت در این کنگره جهانی آماده می کنند. با #رهروان_حججی از روز گذشته فضای مجازی بیشتر رنگ و بوی اربعینی به خود گرفت.

یکی دیگر از کاربران #رهروان_حججی را این طور روایت می کند که هیچ سدی مانع سفر عاشقان اهل بیت(ع) به پیاده روی اربعین نیست. حتی اگر همه دشمنان عزم خود را برای جلوگیری از این کار جزم کنند هم نمی توانند جلوی سیل عظیم اربعین حسینی بایستند.

 

اما لحظه به لحظه هر چه گذشت هشتک پر طرفدار رهروان حججی بیشتر در فضای مجازی خود نشان داد ولی درد دل همه را یک کاربر نوشت که:

کاش زودتر موعد سفر برسد

مضطر و دلتنگ دلتنگم

کاش اربعین زودتر برسد

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.