سرویس: اجتماعی ۱۹:۰۳ - چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

برنامه های هفته دفاع مقدس شهرضا اعلام شد

شهرضا- سرهنگ مسعود اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا برنامه های هفته دفاع مقدس را در نشستی با اصحاب رسانه معرفی کرد.

به گزارش شهرضانیوز، ظهر امروز سرهنگ مسعود اکبری، در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس ناحیه مقاومت بسیج شهرضا پرداخت و گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ما ۱۰۰عنوان برنامه در دستور کار قرار دادیم که در سرتاسر پایگاه ها و حوزه های بسیج در این هفته به اجرا در می آید. برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان شهرضا از فردا شروع می شود که اولین برنامه ما را فراخوانی گردان های بیت المقدس است.

مسعود اکبری با اشاره به شعار امسال هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: شعار امسال هفته دفاع مقدس “ما پیروزیم” است که خود، سرمنشاء تحولات عظیم این جریانات منطقه ای و فرا منطقه ای ایران را نشان می دهد. ما همچنین زنگ ایثار و مقاومت را در روز دوشنبه ۱/۷/۹۸ در مدارس را داریم. بعد از خوردن زنگ ایثار و شهادت ما اعزام هادیان سیاسی و راویان ایثار و شهادت را در ۳۰مدرسه هدف را در دستور کار خود قرار داده ایم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا همچنین با اشاره به خدمات مردمی گفت: ما برنامه هایی در زمینه خدمت به مردم و بالا بردن بینش فکری و مطالبه گری مردم را در دستور کار خود قرار داده ایم که می توان به برپایی موکب های دفاع مقدس و ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره ای به مردم، برگزاری یادواره های شهدا، مسابقات بومی و محلی، ویزیت رایگان در روستاهای موجود شهرستان، ایجاد نمایشگاه هفته دفاع مقدس در امامزاده عبدالمطلب اسفرایجان، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و علمای شهر خاطرنشان کرد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.