سرویس: اجتماعی ۱۸:۵۸ - شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

معاونت شهرسازی شهرداری تغییر یافت

شهرضانیوز – طی حکمی از سوی حبیب قاسمی شهردار شهرضا، حسن غلامی به عنوان سرپرست واحد معاونت شهرسازی شهرداری شهرضا انتخاب و معارفه شد .

به گزارش شهرضانیوز، طی حکمی از سوی حبیب قاسمی شهردار شهرضا ،حسن غلامی به عنوان سرپرست واحد معاونت شهرسازی شهرداری شهرضا انتخاب و معارفه شد .

در متن ابلاغ حسن غلامی عنوان شده همانطور که از نام شهرسازی و معماری بر می آید، آن واحد بعنوان یکی از مهمترین ارکان شهرداری در حوزه شهرسازی و امور ساختمانی می باشد . بدیهی است واحد مذکور باید دارای سطح دانش وسیع، تجربه، مدیریت قوی و دلسوز و ماهر در بکارگیری هماهنگ و مؤثر توانمندی های کلیه اعضا و عناصر ذیربط به طور صحیح و مؤثر باشد .

حبیب قاسمی با تاکید بر بروز رسانی دانش از طریق مطالعه قوانین و مقررات و مسائل و تنگناهای اساسی شهرسازی و معماری شهر در ایجاد نظام نوین و سیستمی صحیح و مناسب در زمینه صدور پروانه های ساختمانی تاکید کرد.

نظارت مستمر بر اجرای نقشه های جامع و تفصیلی و ارائه پیشنهادات ضروری و لازم ، تهیه و تدوین سیاستهای شهرداری در ارتباط با نحوه ، کیفیت و چگونگی پیشبرد امر ساخت و ساز در شهر و انتخاب بهترین راه در زمینه هدایت و کنترل آن و رعایت اصل امانتداری و حفاظت از حقوق شهرداری و شهروندان ، از دیگر موارد عنوان شده در متن ابلاغ است .

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “معاونت شهرسازی شهرداری تغییر یافت”

  1. پارسا گفت:

    با سلام. لطف کنید یه رزومه از ایشون بزارید. ما اصلا نمی دونیم ایشون کی ان ؟ کجا بودن؟ چه سوابقی دارن و …

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.