سرویس: اجتماعی ۱۹:۰۶ - چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا

مهر کرامت، برای اولین بار توسط اوقاف شهرضا

به گزارش شهرضانیوز، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا از اهداء ۲۰۰ بسته لوازم تحریر و نوشت افزار در قالب طرح مهر کرامت به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا از اهداء ۲۰۰ بسته لوازم تحریر و نوشت افزار در قالب طرح مهر کرامت به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد و افزود: در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای اجرای امینانه و عمل به نیات واقفین خیر اندیش این بسته ها به ارزش حدود ۳۰۰ میلیون ریال از محل موقوفه محمد ابراهیم تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع می گردد.

فرهاد عرب با بیان اینکه هر بسته مهر تحصیلی شامل کیف، انواع مداد، جامدادی، دفتر و… می باشد، خاطر نشان کرد: با توجه به فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید کلیه اجناس مذکور از بهترین تولیدات ایرانی متناسب با مقطع تحصیلی دانش آموزان توسط اتشارات سازمان اوقاف تهیه و در اختیار شهرستان ها جهت توزیع قرار داده شده است.

وی در ادامه در خصوص نحوه شناسایی دانش آموزان جهت دریافت اقلام افزود با هماهنگی و همکاری دفتر امام جمعه محترم ، کمیته امدادامام خمینی(ره) ، اداره بهزیستی ، اداره آموزش و پرورش و نهادهای حمایتی شهرستان به این اداره معرفی می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا در موضوع مهرکرامت کمک رسانی به دانش آموزان نخبه را اضافه کرد و گفت: دانش آموزان مستعد و نخبه در خانواده های نیازمند و لزوم حمایت از این افراد به دلیل تاثیرگذاری و ارائه خدمات ارزنده شان در آینده کشور، می توانند با تلاش های خود جان هزاران نفر را نجات داده و مسیر زندگی افراد زیادی را تغییر دهند، که این خود نتیجه روشن اجرای نیت واقفین خیراندیش می باشد.

فرهاد عرب در پایان به اهمیت کار وقف پرداخت وگفت: از همه خیرین و مردم شریف درخواست داریم در راستای عمل به این جمله که وقف ، صدقه جاریه می باشد، با وقف قسمتی از سرمایه خود جهت ایجاد وقف جدید با نیت کمک و حمایت از دانش آموزان نیازمند نام خود را برای همیشه زنده نگه دارند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.