سرویس: اجتماعی ۲۰:۳۵ - شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

شهردار شهرضا گفت:

وجود نمایشگاه دائمی، حق مسلم مردم شهرضا

شهرضانیوز-وجود نمایشگاه دائمی، حق مسلم مردم و هنرمندان شهرضا است تا بتوانند در عرصه های اجتماعی و فرهنگی شهر خود، هویت ساز باشند.

به گزارش شهرضانیوز، حبیب قاسمی در دیدار از جشنواره چلچراغ هنر گفت: با توجه به سابقه فرهنگی و هنری شهرضا وجود نمایشگاه دائمی حق مسلم مردم این شهر است.

حبیب قاسمی تصریح کرد: هنرمندان شهرضایی در تمام رده های سنی در نمایشگاه چلچراغ، هنر خود را به نمایش گذاشتند و این نشان می دهد که مردم شهرضا اهل هنر هستند و امیدواریم این نمایشگاه در سال آینده در مکان دائمی خود برگزار شود

قاسمی افزود: نمایشگاه دائمی شهرضا موضوعی بین بخشی است که برای راه اندازی آن و تجلی هنر های دستی این شهر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

او اظهار داشت: به دنبال انتقال مالکیت ۱۰ هکتار از زمین های مجاور پارک آبشار برای راه اندازی نمایشگاه دائمی سفال و صنایع دستی هسیتم که مکاتبات و مراحل اولیه آن انجام شده است.

شهردار شهرضا بیان کرد: مسئولان وظیفه خدمت به مردم را دارند اما مردم به عنوان بازیگران اصلی این عرصه باید بیش از گذشته همت کرده و برای ارتقاء وضعیت فرهنگی و هنری شهرستان با نهاد های مربوط همکاری داشته باشند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.