سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۱۳ - شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

پیام تقدیر شهردار شهرضا:

توفیق خدمت برای مردمی خادم

شهرضا نیوز-غدیر سرچشمه جوشان فیض الهی و سرمطلع شعر پرفروغ هدایت در مکتبی است که سعادت انسانها هدف غایی آن است و در هجمه های بی امان دشمنان اسلام ناب محمدی ، حبل الله متینی است که سلامت و سعادت جامعه را با نمایاندن صراط مستقیم تضمین می کند و چه نیکو فرجامند آنان که خادمان این خاندان با عظمت هستند .

به گزارش شهرضانیوز، حبیب قاسمی شهردار شهرضا ظهر امروز پیامی برای قدردانی مردم ولایت مدار شهرضا به خاطر گرامیداشت اعیاد دهه ولایت و امامت ارسال کرد. متن پیام به شرح زیر می باشد.

چه توفیق مکرری است خدمت بر آستان حضرت دوست و حرکت در مسیر ترویج شعائر دینی و مذهبی

بزرگداشت و گرامیداشت طربناک ترین عید شیعیان عید غدیر خم ، عیدالله الاکبر ، و برپایی محافل انس با راه و منش اسطوره های مذهب علوی که زمینه ساز بهره مندی معنوی از آموزه های مکتب انسان ساز اسلام است ، توفیقی است که به همت بلند و اعتقاد راسخ شما دوستداران اهل بیت ( ع ) در ایامی که عرش و فرش به مبارکی آن شادمان هستند ، دست داد و چهره شهر را طربناک و پرنشاط کرد .

آفرین بر دلهای ولایی شما شهروندان فهیم شهرضا .

اینجانب بر خود وظیفه می دانم همت بلند و مساعی ارزشمند تمامی گروهها ، دسته جات ، هیئات مذهبی ، جوانان پرشور و پویش های خودجوش مردمی را در برپایی جشنها و محافل دهه امامت و ولایت ستوده و از آحاد شهروندانی که با اقدامات روشنگرانه فرهنگی ، آذین بندی معابر و محافل ، ایستگاههای صلواتی ، ابراز ارادت به تشیع علوی را بروز داده و مروج شعائر مذهبی در بزرگترین عید شیعیان بودند ، تشکر و قدردانی نموده و غیرت دینی شان را سپاس گویم .

حبیب قاسمی
شهردار شهرضا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.