سرویس: اجتماعی ۱۹:۰۲ - شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

۲۸۷جلسه برای مردم شهرضابرگزار شد

شهرضانیوز- در هفته دولت امسال ۵۶پروژه در انتظار بهره برداری می باشد که این تعداد از پروژه ها مرهون ۲۸۷ جلسه در فرمانداری شهرضا بوده است.

به گزارش شهرضانیوز، صبح امروز علی اصغر رفیعی نژاد با تبریک هفته دولت و تقدیر از خدمات مدیران و کارکنان ادارات و سازمان های دولتی خاطر نشان کرد: ما از روز دوشنبه وارد هفته دولت می شویم. هفته دولت به مناسبت تجلیل از فعالیت ها و زحماتی است که فرزندان شما کشیده اند. در هفته دولت پیش رو ۵۶ پروژه در حال بهره برداری داریم که از طریق رسانه ها به سمع و نظر مردم عزیز شهرستان شهرضا می رسانیم.

علی اصغر رفیعی نژاد با اشاره به همدلی و هماهنگی موجود در بین دستگاه های اجرایی و اقدامات صورت گرفته گفت:مردم عالم پرور شهرضا بدانند که به واسته وحدت و هماهنگی بین دستگاه ها اقدامات خوبی انجام شده است. ما از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت امسال حدود ۲۸۷ جلسه در عرصه سیاسی، اجتماعی و امنیتی شهرستان در فرمانداری برگزار کردیم.

فرماندار شهرضا همچنین اظهار داشت: در حوزه برنامه ریزی و عمرانی ۲۲۱ جلسه، در حوزه کارگروه اشتغال و سرمایه گزاری ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات در زمینه های مختلف اشتغال صورت گرفت.

وی همچنین خدمت رسانی به روستائیان و عشایر را وظیفه اصلی دولت و ارگان های دولتی خواند و گفت: در حوزه روستایی و عشایری ما به تامین و توزیع ۹۰۰ تن قیر یارانه ای و ۹۰ هزار متر مربع آسفالت در روستاها پرداختیم و اعتباری بالغ بر ۳۰میلیارد ریال جدول گزاری، توزیع ۱۰۰ تانکر ۱۰۰۰ لیتری آب در بین عشایر را انجام دادیم. تمام این خدمات را کسانی جز فرزندان شما مردم ولایت مدار انجام نداده است.
انتهای پیام/ روشنک صهبا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.