سرویس: اخبار شهرضا ۰۱:۴۲ - سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

خرید برخی دام ها در کشتارگاه ها مشکوک است

نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان گفت: در اصفهان در مورد دام سنگین مشکلی نداریم ولی عده ای در کشتارگاه دام ریز به عنوان نگهداری خریداری می کنند؛ که البته ما به این موضوع مشکوکیم که دام را اینگونه از استان خارج می کنند البته سند معتبری در دست نداریم که آن ها دام را از استان خارج و یا صادر می کنند.

به گزارش شهرضانیوز عبدالرضا آقاجانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: واردات گوسفند، بازار گوشت را متعادل کرده است و محدودیتی برای دام و گوشت نداریم، البته در استان اصفهان دام سبک کم است و باید از استان های کردستان، همدان، کرمانشاه و تبریز وارد شوند.

نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان تصریح کرد: به دلیل بیماری و یا این‎که اشخاصی که می‎خواهند دام را انتقال دهند مجوزهای لازم را ندارند از انتقال دام به اصفهان جلوگیری می‎شود.

وی افزود: در اصفهان در مورد دام سنگین مشکلی نداریم ولی عده‎ای در کشتارگاه دام ریز به عنوان نگهداری خریداری می‎کنند؛ که البته ما به این موضوع مشکوک هستیم که دام را این‎گونه  از استان خارج می‎کنند، البته سند معتبری در دست نداریم که آن‎ها دام را از استان خارج و یا صادر می‎کنند.

آقاجانی در پایان افزود: همه ساله در ایام عید قربان مقدار کمی افزایش قیمت وجود دارد که نمی‎شود، آن را  کمبود گوشت عنوان کرد و مقطعی است.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.