سرویس: ویژه های خبری ۲۰:۵۲ - یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸

آسفالت جاده دولت آباد-اصفهان تا یک ماه آینده / شهرداری در تامین بودجه به بن‌بست رسید

شهردار دولت آباد گفت: آسفالت ۵ کیلومتری یک خط این خیابان حدود ۳/۲ میلیارد اعتبار لازم دارد که با تعاملاتی که با بنیاد مسکن داشتیم تا یک ماه آینده این پروژه را نیز آغاز خواهیم کرد.

به گزارش شهرضانیوز، حسن حجتی در گفت‌و‌گو با صاحب نیوز بیان کرد: بسیاری از برنامه‌های فرهنگی تفریحی شهر دولت آباد مستلزم اعتبار و بودجه کافی است، اما متاسفانه در سال گذشته و سال جاری بودجه‌های شهرداری محقق نشده است.

شهردار دولت‌آباد افزود: در سال گذشته مقرر شد نزدیک به ۳۲ میلیارد تومان توسط دولت به شهرداری‌ها کمک شود که تاکنون عملیاتی نشده است، همچنین مقرر شد در بودجه امسال علاوه بر این مبلغ، ۴۵ هزار میلیارد تومان به سرانه هر شهروند نسبت به جمعیت هر شهر اختصاص پیدا کند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر تا کنون از کل رقم آلایندگی که قرار بود به شهرداری دولت آباد تخصیص پیدا کند، ۳۵۰ هزار تومان به حساب شهرداری واریز شده است.

حجتی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر به دلیل مشکلات اقتصادی مردم تا کنون کمتر از ۲۰ پروانه ثبت شده است، در حالی‌که سال گذشته در این موقع بیش از ۵۰۰ پروانه ثبت شده بود.

شهردار دولت آباد ضمن بیان اینکه از نظر بودجه، شهرداری های کل کشور با مشکل مواجه هستند گفت: با همین شرایط اقتصادی، ما مرمت بهسازی پارک های شهرستان را شروع کردیم.

این مسئول عنوان کرد: طرح بهسازی و زیباسازی پارک آزادگان، پارک سرجوب و پارک سیدمحمد، تقریبا رو به اتمام است.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه هم اکنون فصل کاشت چمن نیست گفت: ظرف دو ماه آینده کاشت چمن و بهسازی پارک معلم را خواهیم داشت.
شهردار دولت آباد در پایان در رابطه با مرمت جاده و آسفالت بلوار امام خمینی حدفاصل فلکه قائم آل محمد (ع) تا میدان فرزانگان تاکسیرانی نیز، اظهار کرد: آسفالت ۵ کیلومتری یک خط این خیابان حدود ۳/۲ میلیارد اعتبار لازم دارد که با تعاملاتی که با بنیاد مسکن داشتیم انشاءالله تا یک ماه آینده این پروژه را نیز آغاز خواهیم کرد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار