سرویس: اجتماعی ۲۱:۵۹ - شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۸

دبیر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان

افراد سودجو مواظب باشند

انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان به مرحله ی انتخابات رسید. در جلسه ای که برگزار گردید، افرادی در اقشار مختلف برای بهبود وضعیت اقتصادی برای نامزدی این انجمن قدم به میدان گذاشتند.

به گزارش شهرضانیوز؛ محمدعلی اباذری دبیر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرضا در جلسه ی توجیهی انتخابات این انجمن خاطرنشان کرد: افراد بسیاری برای عضویت در این انجمن به میدان می آیند.این افراد از بطن جامعه هستند.جامعه و مردم باید نظارت داشته باشند.افرادی که در این انجمن هستند افرادی هستند که پاک و مخلص برای اهداف متعالی جامعه قدم بر می دارند.

دبیر چلچراغ هنر شهرضا با اشاره به اخلاص کسانی که در این انجمن حضور دارند و با نظارت خود در فروش و خرید فروشندگان؛از احتکار و گران فروشی جلوگیری می کنند گفت: تمام هم و غم این انجمن چیزی نیست جز جلوگیری  از فساد در اقتصاد شهرضا. این عزیزان بدون هیچ چشمداشتی وارد میدان شدند و عاشقانه برای مردم خدمت می کنند، چشمان تیزبین این بزرگواران از گران فروشی ها و محتکرین پرده برداری می کند، پس افراد سودجو مواظب باشند.

محمدعلی اباذری در خصوص توزیع شکر دولتی گفت: همین شکر دستمایه ی بسیاری از سود جویان شد که انجمن به صورت انقلابی وارد میدان شد و دستور برخورد با خاتیان را از دادستان محترم شهرستان گرفت.

دبیر جبهه ی فرهنگی شهرضا شرایط اقتصادی کنونی کشور را شرایط جنگی خواند و گفت: ما در یک جنگ کاملا اقتصادی هستیم. هر روز مورد هجمه  دشمنیم اما دشمنان کاری از پیش نمی برند و این کسانی که الان به مردم هجمه وارد می کنند مفسدین و خائنین داخلی هستند.

در پایان از تمامی کسانی که نامزد این دوره از انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شده اند؛دعوت به عمل آمد تا خود و اهداف کاری خود را بازگو کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.