سرویس: اخبار شهرضا ۰۰:۰۹ - دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

صندوق‌آبادی:

هنر، امید را به جامعه بازمی‌گرداند

شهرضا _ قائم مقام شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران گفت: ناامیدی در بین جوانان افزایش یافته است، اما هنر می‌تواند آن را به جامعه بازگرداند.

به گزارش شهرضانیوز، علی‌اشرف صندوق‌آبادی در نخستین همایش مدیران و استادان انجمن خوشنویسان استان اصفهان که در سالن سرو مجموعه فرهنگی شهید مدرس این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین مشکل اجتماعی کشور که آسیب‌های زیادی را نیز به دنبال داشته، ناامیدی جوانان است که باعث گرایش به غرب و بیگانگی از بعضی از عناصر فرهنگ خودی شده است.

وی ایجاد امید در جوانان را سبب پیشرفت و ماندگاری کشور دانست و ادامه داد: ناامیدی در بین جوانان افزایش یافته است، اما هنر می‌تواند آن را به جامعه بازگرداند.

قائم مقام شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران جوانان و نوجوانان را مهمترین مشتاقان هنر خوشنویسی ایرانی دانست و یادآور شد: باید از این گروه‌های سنی و علایق هنری آنان به طور ویژه حمایت شود تا جامعه‌ای پویا و رو به رشد داشته باشیم.

صندوق‌آبادی خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان آینده‌سازان کشور هستند و در حال حاضر باید نشاط و شادابی را در بین آنان ایجاد و تقویت کنیم.

وی گفت: کسب پیروزی‌های بزرگ در دوران دفاع مقدس، ثبت افتخاراتی ماندگار در تاریخ کشور و تربیت سرداران بزرگی مانند شهید همت که خدمات زیادی به ایران کردند به دلیل امیدی بود که در وجود جوانان آن دوران وجود داشت.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.