سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۰۳ - شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

شورای فرهنگ عمومی ظرفیتی برای ارتقای فرهنگ در جامعه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تصمیمات این شورا نقش موثری در ترویج فرهنگی ایرانی اسلامی و سبک زندگی اسلامی و دوری از سنت های غلط در جامعه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز حجت الاسلام محمدعلی انصاری در دیدار با مسئولان شهرستان گفت: این شورا ظرفیتی مهم و تاثیر گذار در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه داشته و همه ادارات شهرستان باید برای ارتقا فرهنگی با هم همکاری داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای ارتقاء فرهنگ عمومی همه بخش ها و آحاد مردم و تمامی سازمان های دولتی و عمومی سهم و نقش دارند که باید در جهت ایفا نقش خود نهایت سعی خود را بکار گیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان پیش برد اخلاق یکی از اهداف ارشاد اسلامی دانست و گفت: ارتقا سطح فرهنگ عمومی، ارزش های اخلاقی را در جامعه ترویج می دهد.

حجت الاسلام انصاریگفت:  کانون های فرهنگی نشریات و مطبوعات همه باید در راستای ارتقائ فرهنگی با هم همکاری داشته باشند.

وی با بیان این که پرچم دار کارهای فرهنگی باید مردم باشندگفت: شهرضا یک شهر فرهنگی و مذهبی است که هنرمندان آن در باطن مذهبی هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در زندگی افراد باید مورد توجه قرار گیرد، اهمیت دادن به فرهنگ مبتنی بر ارزش های اسلامی است که می تواند در تمام ابعاد زندگی افراد نقش آفرینی کند.

وی تصریح کرد: مشارکت و تعامل نخبگان، دانشگاهیان و فرهنگیان با مطبوعات شهرستان در ارتقای فرهنگ عمومی آحاد جامعه بسیار تأثیرگذار می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان  گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی و سیاست گذار فعالیت‌های فرهنگی هنری در شهرستان بوده اما در حوزه اجرا آماده همکاری و تعامل با سایر نهادها و دستگاه‌ها است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.