سرویس: اجتماعی ۲۱:۱۲ - دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

معلمان بهترین حافظان ارزش های انقلاب اسلامی هستند

مشاور ریاست دانشگاه فرهنگیان در امور بانوان گفت: جایگاه معلم در ایران اسلامی جایگاه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش شهرضانیوز؛ مهناز احمدی دستجردی روز گذشته در جمع دانشجویان پردیس فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: نقش معلم یک نقش خاص در جامعه است که همه در برابر این جایگاه کرنش می‌کنند، لذا جایگاه معلمی جایگاه وارسته ترین اشخاص است و باید به خوبی خود را برای این جایگاه آماده کنید که رسالت دشواری بر عهده دارید.

مشاور ریاست دانشگاه فرهنگیان در امور بانوان گفت: جایگاه معلم در ایران اسلامی جایگاه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است و باید بدانیم که ارزش‌های انقلاب والاترین ارزش‌هاست و حقیقتا بهترین حافظ این ارزش‌ها معلمان هستند.

وی افزود: کسانی که توانستند به شغل کریم و شریف معلمی راه پیدا کنند و قدم در این عرصه متعالی بگذارند باید بدانند که این مورد مربوط به عنایت پروردگار منان نسبت به آن‌ها بوده و از جانب خدا انتخاب شده‌اند.

احمدی اظهار کرد: وظیفه خطیر معلمی، تعهد و مسئولیت معلمان نسبت به نسل آینده نکاتی است که باید سرلوحه فعالیت و زندگی شما دانشجو معلمان باشد و در این صورت است که یک دانشجو معلم در آینده نه چندان دور معلم موفقی خواهد شد.

وی از دانشجو معلمان خواست مطالعه منظم و فعالیت‌های فرهنگی را یکی از برنامه‌های اصلی خود قرار دهند چرا که ما نیازمند نسلی آگاه، دانا و توانا هستیم؛ ملّتی که با کتاب و مطالعه بیگانه شوند شکست سرنوشت آن‌ها خواهد بود.

در ادامه این نشست مشاور ریاست دانشگاه فرهنگیان در امور بانوان؛ در جلسه پرسش و پاسخ صمیمانه سوالات دانشجو معلمان از حوزه‌های مختلف آموزشی، رفاهی و خدماتی را پاسخ دادند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.