سرویس: اجتماعی ۲۲:۲۰ - پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

خاموشی در کمین شهرستان‌های پرمصرف اصفهان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: برای هر یک از شهرستان‌های اصفهان حداکثر میزان بار مصرفی برق را تعیین شده و اگر هر شهرستانی از حدود تعیین شده فراتر مصرف داشته باشد، به صورت خودکار بار خاموشی را آن منطقه متحمل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شهرضانیوز به نقل از خبرگزاری فارس: حمید علاقه‌مندان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شمار مشترکان شهرستان کاشان نزدیک به ۱۹۰ هزار است که پس از اصفهان، بیشترین مشترک برق استان را دارد و همچنین اوج بخش توزیع شهرستان کاشان نزدیک ۲۶۵ مگاوات است که از این نظر نیز در جایگاه دوم استان اصفهان قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: برای هر یک از شهرستان‌های استان اصفهان حداکثر میزان بار مصرفی برق تعیین‌شده و اگر هر شهرستانی از حدود تعیین‌شده فراتر مصرف داشته باشد، به صورت خودکار بار خاموشی را آن منطقه متحمل می‌شود.

وی افزود: شهرستان کاشان دارای ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه پست توزیع برق با ۶۷ فیلر ۲۰ کیلوولت و ۶۷ فیلر فشار متوسط با طول هزار و ۸۰۰ کیلومتر و طول شبکه فشار ضعیف آن نزدیک به ۲ هزار کیلومتر است.

علاقه‌مندان با اشاره به ساختمان جدید برق کاشان عنوان کرد: این ساختمان در حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و این ساختمان حتی از ساختمان استان اصفهان گسترده‌تر است و لازم به ذکر است که این شهرستان بیشترین اعتبار را به خود تنها در بخش توزیع اختصاص داده است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.