سرویس: دسته‌بندی نشده ۲۲:۱۴ - پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

رفیعی نژاد:

نماز جمعه، محلی برای جوانان انقلابی

علی‌اصغر رفیعی‌نژاد عصر امروز (پنجشنبه) در جلسه تودیع و معارفه امام جمعه این شهرستان، اظهار کرد: در هر شهرستان دیدگاه‌ها و سلایق سیاسی مختلفی وجود دارد و این افکار سیاسی مختلف در بسیاری موارد در تضاد همدیگرند، اما امام جمعه شهر، باید به عنوان محور وحدت و یکپارچگی این افکار سیاسی مختلف، مانع بروز اختلاف شود.

به گزارش پایگاه خبری شهرضانیوز، علی‌اصغر رفیعی‌نژاد عصر امروز (پنجشنبه) در جلسه تودیع و معارفه امام جمعه این شهرستان، اظهار کرد: در هر شهرستان دیدگاه‌ها و سلایق سیاسی مختلفی وجود دارد و این افکار سیاسی مختلف در بسیاری موارد در تضاد همدیگرند، اما امام جمعه شهر، باید به عنوان محور وحدت و یکپارچگی این افکار سیاسی مختلف، مانع بروز اختلاف شود.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه هر فردی از جامعه می تواند صلیقه سیاسی متفاوتی با دیگران داشته باشد، افزود: هر فردی ممکن است طرفدار حزب، جناح سیاسی یا نهله فکری خاصی باشد، اما لازم است نهادی در جامعه وجود داشته باشد تا با تقویت نقاط اشتراک احزاب، آنان را در مسیر پیشرفت و توسعه کشور هدایت کند و پایگاه‌های اقامه نماز جمعه این رسالت را ایفا می‌کند.

وی یادآور شد: مردمی بودن و تقوا از ویژگی‌های ائمه جمعه در سراسر کشور است؛ مردم با اعتقاد راسخ در نماز جمعه شرکت می‌کنند و به امامان جمعه به عنوان نماینده حاکمیت و ولایت احترام می‌گذارند.

رفیعی‌نژاد خاطرنشان کرد: نماز جمعه باید محل حضور جوانان مؤمن، انقلابی و پایبند به ارزش‌های اخلاقی باشد تا بتواند نقش خود را به عنوان کانون تربیت نسل انقلابی و مؤمن ایفا کند.

وی با بیان اینکه نام بزرگان فراوانی در تاریخ شهرضا ثبت شده است، تصریح کرد: هر یک از این دانشمندان نقش مؤثری در پیشرفت علوم و اعتلای نام ایران اسلامی در مجامع علمی داخلی و خارجی داشته‌اند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه ائمه جمعه مانع انحرافات و تخریب چهره افراد پرتلاش و خدمتگذار می‌شوند، اظهار کرد: همکاری و همراهی همه نیروهای اداری با امام جمعه در شناسایی نقاط ضعف و قوت شهرستان ضروری است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.