سرویس: اجتماعی ۲۳:۴۱ - سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

محمدعلی اباذری :

اجناس کوپنی می شوند

محمدعلی اباذری دبیر انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان به ورود۱۱۰تن شکر درشهرستان شهرضا طی هفته آتی خبردادوگفت: درهفته ای پیش رو داریم ؛ درشهرضا ۱۱۰تن شکر دولتی وارد می شود که این آخرین سهمیه شکر دولتی شهرستان شهرضا است.

به گزارش پایگاه خبری شهرضا نیوز؛ محمدعلی اباذری دبیر انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان به ورود ۱۱۰تن شکر در شهرستان شهرضا طی هفته آتی خبرداد و گفت: در هفته ای که پیش رو داریم ؛ درشهرضا ۱۱۰تن شکر دولتی وارد می شود که این آخرین سهمیه شکر دولتی شهرستان شهرضا است.

اباذری با اشاره به این سهمیه شکر که در هقته آتی به شهرضا وارد می شود گفت: قیمت شکر در بازار آزاد کلیویی۱۰۰۰۰تومان می باشد که این سهمیه شکر با قیمت ۳۶۰۰ تومان بین مصرف کنندگان توزیع می گردد.

وی با اشاره به رسالت انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان خاطر نشان کرد: انجمن حایت از حقوق مصرف کنندگان رسالت بزرگی دارد و باید تمام  نظارت خود را بر این بار شکر داشته باشیم تا به صورت عادلانه دربین اقشار کم درآمد جامعه توزیع گردد. دانه ای شکر هم نباید از نظارت ناظران این انجمن خارج شود.

اباذری همچنین از خطرهای موجود بعضی از مفسدان اقتصادی اشاره کرد وگفت: اگر نظارت براین بار شکر صورت نگیرد سودجویان زیادی هستند که این شکر  را به راه های گوناگونی از دست مستضعفین خارج می کنند و در انبارها احتکار می کنند و یا با قیمت های دو برابر به ساخت پولک یا نبات می پردازند.

دبیر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در پایان به کوپن شدن بعضی از اغذیه ها در ماه های آتی خبر داد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.