سرویس: تولیدی ۱۰:۵۴ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

یعقوبی:

کارگران، مهمترین رکن اقتصاد هر کشور هستند

حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان، با اشاره به اهمیت امور فرهنگی، اظهار کرد: دشمن اسلام بی کار ننشته است و مشغول ایجاد شبهات اعتقادی برای نسل جوان و نوجوان جامعه، باهدف مقابله با تعالیم اسلام و ارزش‌های انقلاب است. همین دشمن در گوش جوانان ما چهره انقلاب را کریح و بد نشان می دهد.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان، با اشاره به اهمیت امور فرهنگی، اظهار کرد: دشمن اسلام بی کار ننشته است و مشغول ایجاد شبهات اعتقادی برای نسل جوان و نوجوان جامعه، باهدف مقابله با تعالیم اسلام و ارزش‌های انقلاب است. همین دشمن در گوش جوانان ما چهره انقلاب را کریح و بد نشان می دهد.

وی با اشاره به آغاز دهه تکریم و غبارروبی مساجد، تأکید کرد: همه باید به سمت این ماه مبارک برویم. این ماه، ماه خوبی ها است. این ماه را باید به همدیگر خبر دهیم.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه انقلاب اسلامی زمینه اجرای احکام اسلامی را فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: ترویج احکام و دستورات شریعت مقدس اسلام در همه بخش‌ها، به ویژه در مراکز تجمع جوانان، بسیار با اهمیت است.

شورا، یک فکر جمعی برای پیشرفت

حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به در پیش بودن روز شوراهای اسلامی، تصریح کرد: شوراهای اسلامی، مهمترین نهاد هم‌فکری مردم برای اداره امور شهر است.

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگران، یادآور شد: کارگران، مهمترین رکن اقتصاد هر کشور هستند؛ بنابراین مسئولان باید برای رفع مشکلات این قشر از جامعه که تاکنون با کمترین امکانات، بیشترین خدمات را ارائه کرده‌اند، تلاش کنند. کارگران را نباید بازیچه دست خود کنیم.

آمریکا نمی‌تواند صادرات نفت ایرن را به صفر برساند

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه تحریم‌های اقتصادی نمی‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند، تأکید کرد: هرقدر نیازداشته باشیم نفت صادر می‌کنیم، آمریکایی‌ها نمی‌توانند در برابر ملت فعال و مسئولان بیدار ایران اسلامی موفق شوند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است، اظهار کرد: افرادی در داخل کشور با بی‌انصافی و افزایش بهای کالا و خدمات از موقعیت ایجاد شده سوء‌استفاده می‌کنند.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مردم مهمترین پشتوانه انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: اقدامات خصمانه آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند، آنان از قدرت انقلاب اسلامی که متکی بر مردم است می‌ترسند.

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه خام‌فروشی نفت، اقتصاد کشور را وابسته و آسیب‌پذیر کرده است، تأکید کرد: دشمن پس از شکست در همه عرصه‌های مقابله با نظام اسلامی، از نواقص اقتصادی استفاده می‌کند تا به اهداف خود برسد.

انتقاد از بی‌رونقی جشن‌های نیمه شعبان

وی با انتقاد از بی‌توجهی به اعیاد نیمه‌شعبان، خاطرنشان کرد: دشمن با همه توان به دنبال ضربه زدن به مبانی انقلاب و اسلام است، در چنین شرایطی کسانی که به مراسم‌های دینی و مذهبی بی‌توجه هستند، خواسته یا ناخواسته از دشمن پیروی می‌کنند.

امام جمعه شهرضا ادامه داد: رمز موفقیت در جبهه مبارزه با استکبار ایستادگی است، وی تصریح کرد: کسانی که در داخل کشور از آمریکا و مذاکره با آن استقبال می‌کنند، در واقع خائنان به ملت و کشور هستند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.