سرویس: اجتماعی ۱۱:۵۸ - پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

پیام تبریک بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز ارتش

۲۹ فروردین سالروز صدور فرمان الهی و تاریخ ساز حضرت روح الله و دمیدن نفس مسیحایی در کالبد ارتش و سرآغاز فصل نوین و نورانی خدمات این نیروی با عظمت به ملت بزرگ ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز متن پیام تبریک بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۹ فروردین سالروز صدور فرمان الهی و تاریخ ساز حضرت روح الله و دمیدن نفس مسیحایی در کالبد ارتش و سرآغاز فصل نوین و نورانی خدمات این نیروی با عظمت به ملت بزرگ ایران اسلامی است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران که با این فرمان تاریخی در قلب ملت ما جای گرفت، توانست با شجاعت های خالصانه و رشادت های کارکنان غیرتمندش در مقابله با حوادث پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تحرکات مذبوحانه دشمنان تمامیت ارضی ایران عزیز، و نثار خون شهیدان گرانقدرش و تقدیم جانبازان قهرمانش و آزادگانی صبور، چنان جایگاه با عظمتی نزد ملت نستوه ایران بدست آورد که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آنان را به ارتش حزب الله و شجره طیبه ملقب نمودند.

اکنون و در سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان، مجاهدت های مخلصانه این عزیزان را ارج نهاده، بر روان شهیدان نام آور و گمنام ارتش درود می فرستیم و بر دست و بازوی جانبازان و آزادگان سرافراز بوسه افتخار می زنیم.

اطمینان داریم ارتش جمهوری اسلامی همچنان بعنوان بازوی پرتوان نظام اسلامی و فدایی ملت بزرگ  ایران اسلامی، در اوج خواهد ماند و روح بزرگ مردانی چون علی صیاد شیرازی، عباس بابایی، آبشناسان، نصرت زاد، شیرودی، کشوری، دوران، اقارب پرست، منفرد نیاکی، محمد مرادی  و …. همچنان دعاگوی همرزمان غیورشان در مقابله با تهدیدات دشمنان ایران و اسلام عزیز و جهاد عظیم خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی ۸۹ شهید ارتشی شهرستان شهرضا و خانواده های معظم و محترمشان، این روز بزرگ را به کارکنان و خانواده های محترم گروه ۲۲ توپخانه شهید محمدضیایی ارتش جمهوری اسلامی در شهرضا همرزمان شهید مدافع حرم، محمد مرادی، تبریک عرض می نماییم.

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا

 

اتمام خبر/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.