سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۲۷ - سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

بخشدار شهرضا گفت:

آسفالت معابر ۱۵ روستا در شهرضا

بخشدار شهرضا گفت: با سهمیه قیر اختصاص داده شده به شهرستان، شش هزار تن آسفالت تولید و معابر ۱۵ روستای بخش مرکزی شهرستان که دارای زیرسازی و جدول‌گذاری هستند تا پایان خردادماه امسال آسفالت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز به نقل از ایمنا ، حسین بهزادفر ظهر امروز (سه‌شنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع سیل در بعضی استان‌های کشور، یادآور شد: دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان، پنج تا ۱۵ روز از حقوق ماهانه خود را برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص دادند که از این محل، سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جمع‌آوری شد.

وی با بیان اینکه پنج دستگاه خودروی نیسان دهیاری‌های شهرستان آماده اعزام به مناطق سیل‌زده است، خاطرنشان کرد: کمک‌های غیرنقدی روستاییان منطقه که از طریق دهیاری‌ها جمع‌آوری شده از مبادی اعلام شده در جمعیت هلال احمر و کمیته امداد شهرستان به این مناطق ارسال می‌شود.

بخشدار شهرضا با بیان اینکه در سال گذشته سهمیه قیر یارانه‌ای ۳۳۰ تنی به شهرستان اختصاص داده شد، اظهار کرد: ۱۳۰ تن از این مقدار سهمیه استانی و ۲۰۰ تن سهمیه ملی بود.

بهزادفر ادامه داد: با سهمیه قیر اختصاص داده شده به شهرستان، شش هزار تن آسفالت تولید و معابر ۱۵ روستای بخش مرکزی شهرستان که دارای زیرسازی و جدول‌گذاری هستند تا پایان خردادماه امسال آسفالت می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز ، شهرضا دارای یک بخش مرکزی شامل شهر منظریه و ۲۳ روستای دارای سکنه است که جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار دارد.

 

 

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.