سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۰۱ - چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸

اسکان بیش از ۸۲ هزار مسافر در شهرضا

جانشین ستاد رفاه نوروزی شهرستان از اسکان ۸۲ هزار و ۷۶۷ نفر از مسافران نوروزی در این شهرمان خبر داد.

محمدمهدی مولائیان در گفت و گویی اظهار کرد: از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا ۱۳ فروردین‌ماه امسال، ۸۲ هزار و ۷۶۷ نفر از مسافران نوروزی در قالب ۱۶ هزار و ۹۲۰ خانوار، در ۳۶۰ کلاس درس از ۴۷ مدرسه و سایر مراکز اقامتی این شهرستان، اسکان داده شده‌اند.

وی اضافه کرد: در این مدت، ۴۵۳ نفر به ایستگاه‌های سلامت شهرستان مراجعه کردند که از این تعداد، ۳۰۵ نفر بصورت سرپایی درمان و ۱۴۸ نفر به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی انتقال پیدا کرده‌اند.

جانشین ستاد رفاه نوروزی نیز با بیان اینکه ۹۰ نفر در حوادث جاده‌ای و سوانح درون‌شهری و برون‌شهری این شهرستان مصدوم و مجروح شده یا جان خود را از دست داده‌اند، خاطرنشان کرد: از مجموع این افراد ۴۳ نفر در حوادث و سوانح شهری دچار حادثه شده‌اند که از این تعداد، ۴۱ نفر مصدوم و مجروح و دو نفر فوت کرده‌اند.

مولائیان اضافه کرد: از ۴۷ نفر حادثه‌دیده حوادث و سوانح برون‌شهری، ۴۱ نفر مصدوم و مجروح و شش نفر فوت کردند که چهار نفر از این افراد اهل شهرستان سمیرم بودند که در روز طبیعت در مسیر این شهرستان دچار حادثه شدند.

وی با بیان اینکه همه حوادث رانندگی منجر به فوت شهرستان در محور شهرضا به سمیرم اتفاق افتاده است، یادآور شد: در روز ۱۳ فروردین، بیش از شش هزار نفر از مسافران نوروزی و شهروندان شهرضایی از پارک‌ها و فضاهای سبز شهری شهرضا استفاده کرده‌اند.

جانشین ستاد رفاه نوروزی شهرضا تصریح کرد: مجموع مسافرانی که در جریان سفرهای نوروزی و با عبور از مسیرها و محورهای مواصلاتی شهرضا، اقامت چندساعته در این شهرستان داشته‌ یا حداقل یک شب را در یکی از مرکز قامتی گذرانده‌اند، بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر بوده‌اند.

 

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.